Здолбунівчани мають змогу бачити всі бюджетні платежі

відкриті фінанси_здолбунів_1Новий модуль відкриті фінанси запрацював на порталі Розумне місто.Здолбунів. Завдяки співпраці Аналітичного розвитку міста ЗЕОН, Здолбунівської РДА та команди Розумного міста, зявився модуль, який дозволяє бачити щоденні платежі всіх державних та комунальних установ міста та району. Для цього достатньо вибрати із випадаючого меню саме здолбунівських установ ту, яка вам цікава і період (від 1 дня до року) за який ви хочете побачити здійснені перерахування бюджетних коштів.

відкриті фінанси_здолбунів_2Графіки дають змогу побачити ТОП контрагентів серед підприємців та юридичних структур з якими співпрацюють розпорядники бюджетних коштів.

Для того щоб контролювати куди витрачаються бюджетні кошти, достатньо натиснути на банер Розумне місто.Здолбунів у правому віджеті нашого сайту.

Для тих, хто більше цікавиться бюджетною політикою і тим, куди витрачаються кошти в місті, рекомендуємо завтра послухати підсумкову прес-конференцію проекту «Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан», який реалізовуває Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» та «Здолбунів CITY». Захід відбудеться о 10.00 в приміщенні районної бібліотеки 17.06.2016. Там буде презентовано і друковану версію візуалізованого бюджету міста Здолбунова.

Також на РМ.Здолбунів у модулі відкритий бюджет є електронний візуалізований бюджет міста Здолбунів (доходи, видатки та фінансування цільових програм).відкритий бюджет_здолбунів_1 відкритий бюджет_здолбунів_2 відкритий бюджет_здолбунів_3Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети