Здолбунівчани із трьома місцями у магістраті повернулись з СтудРеспубліки

студреспубліка_2014 (37)Ось і завершилось таборування Студентської республіки 2014 у Рівненському районі. Початок репортажу тут. Попри заявлену програму організаторами, можна із впевненістю сказати, що особливо їм вдався розділ СЮРПРИЗИ, без уточнення які саме :)

Вся спортивна програма відпала через відсутність спортінвентаря. Зарядка відпала через ранішню лінь більшості учасників. Хоча ні, була бомбезна розминка  з інструктором  ZUMBA ® Fitness, організатором однієї з перших ZUMBA ®-вечірок в Україні Вітасом Катеренчуком. Дівчата пищали і були в захваті.

Сподобались виступи з геополітики Андрія Логащука та модерація оргдіяльнісної гри Олександра Осовця, дипломатичні перемовини в революційний період у лісі Олександра Кужеля.студреспубліка_2014 (39)

Олександр Осовець, Олександр Щерба та місцеві організатори і спікери СР

студреспубліка_2014 (40)

Презентує роботу групи Андрій Орлов, коментує її Олександр Осовець-ліворуч

Дебатів, квесту, Брейну, Що Де Коли не було …

Містер Студреспубліка – відбувся захід. Не вистачало освітлення сцени, а от учасники видались колоритні – було цікаво! Інтрига зберігалась до самого кінця. Знадобився навіть додатковий тур. Найелегантніший містер і найсильніший виявився з команди ЗЕОН – Здолбунів, з чим усі Макса і привітали!студреспубліка_2014 (38)

Макс Горошко- переможець, супермен з чемоданчиком, секьюрітістудреспубліка_2014 (45) студреспубліка_2014 (43) студреспубліка_2014 (46)

Міс Студреспубліка – відбувся захід, заслужено перемогла красуня Настя (увага!! – теж зі Здолбунова).

студреспубліка_2014 (42)

Настя – ліворуч була членом журі на Містері СР і сама виблиснула на сцені коли прийшов час Міс СР

містер і міс СР

Містер і Міс Студреспубліка 2014

Вибори. ЗЕОН вступив у коаліцію, яка виявилась переможною. Коаліція здобула свого нового мера – ту ж таки красуню Анастасію, а здолбунівчани – ще три місця в магістраті. Всі залишились задоволені.

Не зважаючи на деякі оргмоменти – досвід спільного таборування справа цікава і корисна адже дозволяє краще соціалізуватися, згуртуватися.

Як відбувалась СР у 2013 му можна переглянути за цим посиланням.

Враження одного із учасників про СР-2014.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети