Здолбунівчани хвилюються за свою безпеку

Здолбунівчани задають запитання і цікавляться

  1. Як і де переходити пасажирам площу автовокзальну. На ній жодного пішохідного переходу. Автобуси і маршрутки заїжджають на АС з різних сторін кола.
  2. Як і де переходити дорогу від зупинки «Лелека» пасажирам щоб не потрапити під колеса авто.

3. Для чого і для кого висять знаки «Стоянка заборонена» і «Стоп» якщо їх не виконують, а біля магазину на самому перехресті вул.Фабрична і Незалежності під камерами відеоспостереження міської ради чи то поліції регулярно розвантажуються автомобілі.

4. Що то за пішохідна зона по вул.Б.Хмельницького по якій постійно їздять автомобілі, сигналять пішоходам і паркуються на і так вкрай вузьких тротуарах.

5. Хто і з якою періодичністю слідкує чи повинен слідкувати за проваллями, які виникають на дорогах та тротуарах і як діяти здолбунівчанами в разі їх виявлення. Інформуємо про яму прямо на площі біля кав’ярні і БК, інша на автовокзалі між магазинами. А що робити із тими, які стирчать НАД асфальтом)?

Від ЗС: ми нічого коментувати не будемо. Шановні відповідальні за життя і безпеку здолбунівчан органи влади, поліції, балансоутримувачі доріг і тротуарів. Це до вас питання, і людям потрібні ваші відповіді, а ще краще відповіді і дії.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети