. Здолбунівчани чекають маршрутку в багнюці | Здолбунів City

Здолбунівчани чекають маршрутку в багнюці

Зупинка при виїзді із міста в напрямку Рівного виглядає ось так. Надіслали читачі. Рекомендуємо комунальникам звернути увагу.зупинка_3 зупинка_2 зупинка_1

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  Увагу вони звернуть тоді, коли будуть чекати маршрутку на цій зупинці, а так… Соромно має бути меру міста, при вїзді до якого на людній трасі жителі міста місять багнюку.

  • #39

   Поросто на цій зупинці багато грошей не відмиєш,хто з можновладців захоче.!? На машини собі заробили то й катаються.!

 • Дмитрий Королёв

  а главное что знак стоит. Про это место было много разговоров и не один год, а воз и ныне там. большое спасибо команде Мера и ему лично.

 • Здолбунівсіті

  Здолбунівська міська рада повідомляє: дана ділянка тротуару не належить до сфери відповідальності міста, трасу і прилеглу до неї територію обслуговує служба автомобільних доріг Рівненської області.

  • Alex

   Тоді нехай Здолбунівська міська рада звернеться до Рівненської обласної ради (або ж доручить Здолбунівській районні раді звернутися) з тим, щоб покласти асфальт на зупинці. Знову ж таки тут всім на допомогу земляк Володиимр Ковальчук, який обіцяв не забувати про здолбунівчан – ось ще один шанс “подбати” про взуття здолбунівчан.

   А взагалі відписки міської ради по типу “я – не я, то все не моє і моя хата скраю” – це якось несолідно виглядає. Що ж тоді мер Ольшевський доповідати буде на день міста? Мабуть скільки квадратних метрів асфальту покладено на кладовищі… Ось так і живемо. Виходить, здолбунівчанам слід збирарати підписи під петицією про асфальтування зупинки, якщо міська рада нічого не може зробити в своєму місті.

   P.S. Якщо говорити вже зовсім по правді, навряд чи обласна рада буде проти, якщо міська рада покладе якийсь клаптик асфальту на зупинці. Просто міська рада вирішила погратися в політику відфутболювання проблеми і пошуку винних. До речі, зупинка на трасі в сторну Острога викладена бруківкою – як видно, обласна рада не була на заваді цьому, тому потрібно мати лише волю до змін. Цього і бажаю нашій шановній міській владі.

  • Дмитрий Королёв

   как жалко, в стиле: “то не я, і хата не моя”, ну что б, прийдеться как Паниковский приследовать Корейка))))

 • Сергій

  Я певен що пан Орлов Микола може дати відповідь як депутат!?Чи є можливість за гроші громади міста ремонтувати те що їй не належить!Давайте вул Шевченка поремонтуємо?

  • Alex

   Ніхто не говорить про ремонт вулиці, мова йде про клаптик асфальту на зупинці. Якщо не можете поремонтувати – звертайтеся до того, хто це може зробити. Банальна відписка – це не вихід.

 • Здолбунівчанин

  Громадяни якого місто стоять на цій зупинці? Хіба не Здолбунова! Чому міська рада до цеї пори не подала заявку на облаштування цієї зупинки в Облавтодор ? Чи ця зупинка вчора зявилася ?

 • Здолбунівсіті

  Всі коментарі слушні в частині пропозицій: а)гроші офіційно виділити сюди не можна з міського бюджету б)але можна попросити підприємця привезти сюди машину відсіву в)звернутися до служби автомобільних доріг г)багнюка така ж небезпечна як і лід біля траси. варіанти активності: лист в міську раду, службу автомобільних доріг, звернення депутатам, громадська толока з повідомленням раду та САД з проханням допомогти і долучитись ….

  • Alex

   Тобто жителі міста самі мають зробити все за міську раду? Міська рада вже поінформована про дану проблему і сама повинна звертатися до служби автомобільних доріг. Хотів би я бачити реакцію цієї служби на моє звернення…скажуть що грошей немає і тд і тп, а так міська рада все-таки орган влади і її звернення буде виглядати солідніше, ніж звернення якогось там непосидючого жителя. Далі… хто має просити підприємця везти відсів – я чи міська рада?
   Якщо вирішенням проблем міста мають займатися пересічні жителі, то яка тоді роль міської ради? Для чого на виборах депутатів обирали? Хіба що для виписування собі премій за гарну роботу.

   P.S. Готовий в будь який час прийти на толоку і на волонтерських засадах прибрати територію біля зупинки.

 • Здолбунівчанин

  Люди далі продовжують стояти в багнюці очікуючи автобуса на Рівне. Ніяких зрушень. Працівники служби автомобільних доріг 17 лютого пообрізали дерева біля зупинки а все інше як і не бачать.

 • Здолбунівчанин

  А що, без петиції ніяк? Хіба й так не зрозуміло, що потрібно облаштувати
  зупинку? Все давай бюрократичні тяганини з папірцями. Нехай голова з
  депутатами міської ради вийдуть і подивляться після доща на цю зупинку.

  • Здолбунівсіті

   Потреб у міста на мільйон, а грошей на сто тисяч, тому для того щоб підказати місцевій владі які саме проблеми є пекучими і першочерговими існують індивідуальні та колективні звернення, Петиції. Адже те що видається комусь проблемним для іншого можу бути прийнятним. Візьміть теж саме спалювання трави. Думається там так швидко 100 підписів не вдасться зібрати. А щодо мера і депутатів то вже відповідали: це не міська ділянка землі за неї відповідає Служба автомобільних доріг, але як тут слушно було зазначено: а) треба швидше проводити децентралізацію щоб все що в місті було міським чи то обєднаної громади б)якщо проблему видно і на неї не можна виділити кошти то все рівно можна і треба відреагувати, що власне і зроблено: направлено вкотре лист САД, деякі депутати шукають не бюджетні способи допомоги у вирішенні. Підсумовуємо: привертання уваги, петиції і власна небайдужість не лише у виявленні проблемних питань, а й допомога у їх ліквідації – це дієві способи прогресу в нашому місті!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама