Здолбунівчани активно коментують графіки відключення електроенергії

Шквал коментарів викликали у здолбунівчан оприлюднені графіки віялового відключення електроенергії. Графік оприлюднила Здолбунівська міська рада, проте самі графіки ними скопійовані з повідомлення голови РОВА, а у нього, відповідно інформація від енергетиків.

Здебільшого коментатори розуміють складність ситуації  та розуміють причини незручностей, проте є декілька запитань які регулярно повторюються і не мають відповідей від посадовців та енергетиків, зокрема:

  • помилки в назвах громад, вулиць, рознесення вулиць по громадам, відсутності деяких громад і вулиць, що унеможливлює орієнтацію навіть в приблизних годинах відключень
  • неспівставність зазначеного часу пронозованих відключень і їх фактичного здійснення
  • регулярного відключення одних вулиць чи навіть частин вулиці і не відключення інших

Попри це посадовці не втомлюються наголошувати що відключення важко спрогнозувати і вони можуть бути ще і аварійними, як от, наприклад зараз )повідомлення голови ОВА 24.10, 17.15 ) в Рівному та прилеглих районах.  Запасаємося терпінням та пам’ятаймо, що є ті кому ще гірше, але вони не скаржаться…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети