Здолбунівчанкам присвоєно звання майстрів спорту

Одразу двом: мамі і доці з відомої сім’ї флорболістів Піщалюків. Разом із командою у якій виступають наші дівчата стали першими майстрами спорту з цього виду спорту в Україні.

Окрім того в Борисполі проходили фінальні матчі Всеукраїнської флорбольної ліги. Фінальний матч Хаски- Скала-girls закінчився з рахунком 2:1, де всі два рази відзначилась здолбунівчанка Анастасія Піщалюк, за що отримала почесну нагороду “Кращий гравець матчу”.

ВІТАЄМО!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети