Здолбунівчанка зустрілась із міністром Табачником

marta (2)Здолбунівська гімназистка Марта Шмендель як і повідомляло ЗС,  16 січня зустрілась з міністром освіти і науки України Дмитром Табачником. Урядовець особисто привітав її із перемогою у минулорічному Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також вручив сертифікат на отримання президентської стипендії. marta (5)

За словами Марти Шмендель, організація цього короткого заходу їй сподобалась. Вона у міністерстві отримала 6 томів творів Шевченка, розписалась в кімнатці, схожій на бухгалтерію за щось і отримала із рук міністра Сертифікат, який сподівається незабаром перетвориться на обіцяну стипендію від президента.

Окрім Д.Табачника на зустрічі були присутні керівник Всеукраїнської МАН та керівник конкурсу Шевченкіади.marta (1)

Довідково: Міністр Д.Табачник  у своїх публічних висловлюваннях і публікаціях стверджував:

галичани практично не мають нічого спільного з народом Великої України ні в ментальному, ні в конфесійному, ні в лінгвістичному, ні в політичному плані. У нас різні вороги і різні союзники. Що більше, наші союзники і навіть брати — їхні вороги, а їхні «герої» (Бандера, Шухевич) для нас — вбивці, зрадники і посіпаки гітлерівських катів.

За багато років перебування під владою абсолютно чужих — ментально, національно і релігійно — держав на Західній Україні сформувався зовсім інший психотип людини, яка ладна в очі згоджуватися з хазяїном, яка ладна його хвалити і обожнювати, і вночі з такою самою холоднокровністю і завзяттям перерізати йому горлянку. … А на Західній Україні межею мрій було стати старшим кельнером.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети