Здолбунівчанка Світлана Ніколіна обрана заступником голови партії

Ніколіна проти БеркутаСвітлана Ніколіна стала заступником голови об’єднаної партії “Рух”. У Києві завершився всеукраїнський об’єднавчий з’їзд Народного Руху України (НРУ) і Української народної партії (УНП), під час якого було прийнято рішення створити єдину партію — Українську народну партію “Рух”.

За таке рішення проголосували 344 із 382 делегатів УНП і 233 із 392 присутніх на з’їзді представників НРУ. Лідером нової партії обрано голову НРУ Василя Куйбіду. Як повідомляється, голова УНП Юрій Костенко зняв свою кандидатуру зі списку претендентів на “першу скрипку”. Першим заступником Куйбіди став в.о. глави УНП Іван Заєць. Також було обрано чотирьох заступників голови: ними стали Володимир Шовкошитний (УНП), Світлана Ніколіна (УНП), В’ячеслав Коваль (НРУ) і Віктор Лабазов (НРУ).

Юридичною основою злиття стане НРУ. Керівні органи об’єднаної партії — політична рада (91 особа) і центральний провід (15 осіб) — створено із представників обох партій за паритетним принципом — 50 на 50.

Згідно з підписаними угодами між керівництвами партій, всі члени УНП і НРУ пройдуть перереєстрацію, і тільки потім на демократичних підставах відбудеться обрання керівництва об’єднаного “Руху”.

Нагадаємо, що Світлана Ніколіна є головою Рівненських обласних організацій УНП та ВуТ “Просвіта”, очолювала Здолбунівську райдержадміністрацію.

Про це повідомляють прес-служби НРУ та УНП. Також про об’єднавчі процеси і ймовірне очолювання партії Василем Куйбідою, раніше у приватній розмові повідомляв Валентин Королюк.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети