Здолбунівчанам розкажуть про бюджет міста

Прозорий бюджет11-12 вересня у приміщенні центру молодіжної активності (бібліотека для дітей та юнацтва вул.Кн.Ольги м.Здолбунів) відбудеться тренінг на тему «Що таке бюджет міста і чому він має бути прозорим». Цікавий тренінг буде кандидатам у депутати до Здолбунівської міської ради, людям, що хочуть ознайомитись із основами бюджетотворення, громадським активістам, які хочуть впливати на формування бюджету міста та контролювати стан його використання, керівникам бюджетних установ, та установ що працюють із бюджетом.

Для участі в тренінгу необхідно до 10 вересня включно, надіслати лист на е-пошту seon.zdolbuniv@gmail.coм. У темі листи потрібно зазначити «Тренінг». В тексті повідомлення потрібно зазначити своє Прізвище та Ім’я, а також назву політичної сили, яку ви представляєте. Повідомити про бажання прийняти участь у тренінгу можна за телефоном 096 91 87 408.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники та учасниці заходу забезпечуються харчуванням, каво-перервами та роздатковими матеріалами.

Спікери: Сергій Паладійчук, голова бюджетної комісії Рівненської міської ради пятого скликання, Володимир Нечипорук, начальник фінансового управління Здолбунівської РДА, Микола Орлов, голова бюджетної комісії Здолбунівської міської ради п’ятого скликання, Анатолій Бондарчук, координатор проекту.

Захід відбудеться в рамках проекту «Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан», який реалізується Аналітичним центром розвитку міста «ЗЕОН» в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України», Фундації «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.
За докладнішою інформацією звертайтесь:
Анатолій Бондарчук, координатор проекту
тел.: +38 096 918 74 08,
E–mail: tolyabondarchuk@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети