Здолбунівчанам презентували туристичний маршрут по району

мальовнича Здолбунівщина (1)Мальовнича Здолбунівщина… Первозданні ліси, чиста джерельна вода, різноманітність рельєфу, багатство рослинного і тваринного світу роблять цей край унікальним. До вподоби ці місця тим, хто бажає відпочити на природі. Цей край цікавий для тих хто бажає провести відпустку, вихідні під зеленими шатами.презентація маршруту_1 презентація маршруту_3презентація маршруту_4Відділом культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації розроблено туристичний маршрут “Мальовнича Здолбунівщина”, який був презентований громадськості під час святкування днів молоді та Конституції України 28 червня у міському гідропарку. Це унікальна можливість повернутися до природи, до землі, до свого коріння, суті і стати самим собою. Цю можливість дарує нам наш багатий край! Відпочити з вудкою біля тихого озера, відчути тишу сільської місцевості, ознайомитись з традиціями, народними промислами, відчути смак української кухні та гостинність сільського населення.мальовнича Здолбунівщина (2)

Подорожуючи маршрутом, вам відкриються захоплюючі краєвиди урочищ «Зіньків камінь», «Турова могила» та «Пекло». Відвідати Свято-Троїцький Дерманський жіночий монастир, де з 1575 по осінь 1576 року жив Іван Федоров (Федорович), який отримав тут від князя Острозького посаду управителя і навіть планував відкрити друкарню. Заночувати у Гурбенському чоловічому монастирі, чи в “Гостинній садибі” села Зелений Дуб.

“Мальовнича Здолбунівщина” залишить за собою переживання тих приємних моментів турпоходу, які, хоч і стомлюють ноги, та наповнюють тіло енергією активності, а душу радістю. Здолбунівщина чекає на Вас!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети