Здолбунівчан запрошують до «Зірок майбутнього»

1222290462_istock_000006669923З 24 по 28 жовтня 2015 року у місті Немирів (Вінницька обл.) відбудеться I Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Зірки майбутнього».
До участі запрошуються колективи дітей, підлітків та молоді, а також окремі учасники віком від 4 до 25 років. Фестиваль проводиться з метою виявлення талановитої та обдарованої молоді, знайомства з культурою, мистецтвом і традиціями різних народів, розширення й зміцнення дружніх зв’язків між учасниками. В ході свого проведення конкурс-фестиваль «Зірки майбутнього» створює сприятливі умови для підтримки та розвитку дитячої творчості, обміну досвідом, підвищенню професійної майстерності.

Фестиваль запрошує учасників презентувати свої таланти в наступних номінаціях:
-вокал
-хореографія
-інструментальний жанр
-оригінальний жанр
-театральне мистецтво
-кіномистецтво
-фотомистецтво
-живопис
Вікові категорії
Номінації: вокал, хореографія, інструментальний жанр, оригінальний жанр поділяються на такі вікові категорії:
• 4-7 років
• 8-11 років
• 12-14 років
• 15-18 років
• 18-25 років
• Змішані

Номінації: Фото – мистецтво і живопис:
• До 16 років
• 16 років і старше

Номінації: Театральне мистецтво і кіно-мистецтво на категорії не діляться!
Один учасник.
Дует, тріо.
Група до 12 учасників.
Група понад 12 учасників.

Допомагати учасникам, а також у складі журі фестивалю будуть зіркові гості:
Григорій Чапкіс — суддя та один із керівників телепроекту українського телеканалу «1+1» – «Танці з зірками» і Київської школи танців Чапкіса. Автор книги «Танець і Любов: секрет довголіття».
Євген Литвинкович — білоруський автор і співак. Фіналіст шоу «Україна має талант-4» в 2012 році та супер-фіналіст шоу «Х-фактор-3» на початку 2013 року.
Також на шоу мистецтв завітають зірки української естради: Влад Ульянич, Шмагі Тагіашвілі, Юлія Руднєва, а також заслужена артистка України, солістка Національної філармонії та ансамблю Збройних Сил України Ярослава Руденко.

Організатор проекту Тетяна Гусейнова відзначила: «Такі фестивалі не просто потрібні нашій країні, вони необхідні. Оскільки дуже багато талановитих, обдарованих дітей, майбутніх артистів, яким ми допомагаємо реалізуватися, розкривати й розвивати свої здібності. Мистецтво творити – велике мистецтво».
У рамках проведення конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірки майбутнього» запланована наступна програма:
-Урочисте відкриття конкурсу.
-Парад учасників.
-Виступ конкурсантів в різноманітних номінаціях.
-Майстер-класи (за попередніми заявками).
-Розважальна програма для дітей.
-Урочиста церемонія нагородження учасників та Гала-концерт.

Протягом чотирьох конкурсних днів будуть відібрані кращі номера. Всі конкурсанти та керівники колективів будуть нагороджені дипломами учасників. А також журі визначить лауреатів у кожній номінації та присудить I,II, III місце та Гран-При фестивалю!
Інформаційний партнер заходу – всеукраїнский журнал «Ukrainian People».
Контакти
Конкурс – фестиваль «Зірки майбутнього»
Організатор проекту Тетяна Гусейнова
+38(044) 491 89 24Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети