Здолбунівчан запрошують змоделювати молодіжний простір

Друзі/Шановні представники та представниці нашої Здолбунівської громади!

Ви вже знаєте, що ми плануємо створення молодіжного простору у нашій громаді в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо». Наразі, ми активно готуємось до організації воркшопу зі створення дизайну молодіжного простору, який відбудеться онлайн у другій половині травня.

Для нас важливо не просто продумати, які меблі поставити, чи в який колір пофарбувати стіни, для нас важливо створити такий простір, який би максимально задовольняв запити нашої громади та потреби молоді.

Саме тому, запрошуємо вас прийняти участь в цьому дизайн процесі та разом попрацювати над тим, як може виглядати молодіжний простір, щоб він був максимально універсальним, комфортним та доступним для кожного та кожної.

Хто може взяти участь: запрошуємо молодь віком від 10 до 35 років, а також їх батьків та опікунів, представників освітніх установ, громадських та благодійних організацій та будь-яких інших представників громади, незалежно від посади та роду діяльності, кому цікаве питання розвитку громади та створення сприятливого середовища для молоді.

Який формат воркшопу: воркшоп з планування дизайну молодіжного простору буде проведено онлайн в декілька етапів та розподілено на чотири сесії. З детальною програмою воркшопу можна ознайомитись за посиланням.

https://drive.google.com/file/d/1-pzVsx_BtGjT2YyfJlH1RiJngSjbo9KF/view?usp=sharing

Ваше залучення є обов’язковим на Сесії 1 «Для кого ми створюємо наш простір» та Сесії 5 «Презентація дизайну молодіжного простору». Залучення до інших сесій дизайн-процесу – за бажанням.

Коли: Дати проведення будуть оголошені додатково. Друга половина травня 2021 року.

Як взяти участь: участь безкоштовна, але тобі потрібно зареєструватись та відповісти на декілька запитань тут  –

https://docs.google.com/forms/d/1G9o8AhkC5rNFYIrJCJ2McpXTqqKwCu_iPs2Gx1cc1V4/edit?usp=sharing або зателефонувати за номером: 0976681475 (Марія. ) Кількість учасників воркшопу є обмеженою, тому поспішіть зареєструватись.

Організатори і партнери: програма «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ», Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network, а також Здолбунівська міська рада.

Дізнайся більше про програму “Мріємо та діємо” на сторінках в соціальних мережах: Фейсбук та Інстаграм.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети