Здолбунівчан закликали зібрати підписи до НАТО

Відповідне звернення розмістив міський голова Владислав Сухляк.
Для нашої швидкої комунікації та отримання бажаного результата, прошу оперативно зібрати підписи відповідно до таблички наведеної під моїм постом, але зауважу УВАГА без порядкового номера❗️❗️❗️Загальну чисельність ми опрацюємо в штабі міської ради.
Потрібно тільки ПІП та особистий підпис. Відповільна особа за підписи, може особисто залишити листи з підписами в міській раді за адресою Грушевського 14 з 8:00 до 17:00
Наблизимо перемогу 🇺🇦 вже зараз🤝. (П.С від ЗС для підписів згодиться звичайна пустографка, чи розграфлена на три колонки табичка на листку А4)


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети