. Здолбунів знайшов центральну новорічну ялинку біля тубдиспансера | Здолбунів City

Здолбунів знайшов центральну новорічну ялинку біля тубдиспансера

yalinka14Сьогодні у місті триває операція “новорічна ялинка”. Знайшли зелену красуню неподалік тубдиспансеру на вул.Кн.Ольги, зараз триває її зрізка та доставка на центральну площу біля БКЦ.

Читати ще по темі: Ялинка 2013, Ялинка і бетон, Для чого місту зрізана ялинка, Ялинка за 40 тисяч.yalinka14 (2) yalinka14 (3) yalinka14 (4) yalinka14 (5) yalinka14 (6)

yalinka14 (7) yalinka14 (8) yalinka14 (9) yalinka14 (10) yalinka14 (11)

yalinka14 (12) yalinka14 (1)Ялинку привезли до БКЦ. Роботи вже тривають 6 годин (хронометраж важлива штука, адже оплату за роботи підряднику будуть робити за погодинною ставкою, принаймні так було два попередні роки, що ЗС слідкує за темою монтажу-демонтажу новорічних ялинок у Здолбунові)

yalinka (2) yalinka (1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • А чим вона заважала біля тубдіспансера? Чи по планах її було спіляти?

 • Ірина

  повинні тепер насадити сотню ялинок!!!!!

 • Гість

  ялиночка в центрі міста суперська…справжня красуня, така пишна….

  • Така собі “пишна”, туберкульозна “красуня”…

   • Костя Согін

    Треба тепер прийти і на повні груди неодноразово вдихнути, щоб вже “навєрняка”.

    • Гість

     шляхи передачі туберкульозу:1) Повітряно-крапельний. Туберкульозні мікобактерії потрапляють в повітря з крапельками при кашлі, розмові та чханні хворого з активним туберкульозом.2 Аліментарний (через травний тракт).3Контактний. Зараження туберкульозом через шкіру зустрічається рідко, хоча відомі випадки зараження через пошкоджену шкіру і кон’юктиву ока.4 Внутрішньоутробне зараження туберкульозом. – це Костя вам так, для інформації……для загального розвитку….так що можете не хвилюватися…можна подумати ви не ходите по вулиці Кн. Ольги ніколи…..і ще – де б новорічну красуню не зрізали, обовязково знайшлися б люди, яким би місце зрізки не подобалося б….

     • Костя Согін

      …”навєрняка” відчути новорічну атмосферу… ООООООх! (тут бажано вставити відповідне зображення-мем Тоні Старка для кращого ефекту)

      Цих підступних всезнаючих “Гастєй” дратує навіть невинне колупкання дитячого пальчика в правій ніздрі, бо на дворі морозик, а соплюжки від нього трошки замерзли і подразнюють слизову та шкіру біля носика, тому присутнє одвічне протистояння “добра” і “зла” – стояти по-спартанськи з засоплюжко-замороженим носиком і не проявляти відсутність культури, не висякуючись на Ваші неначищені протидощові чоботи з кінськими засохлими “яблуками” на підошві та біля колін (також на плечах, ліктях та комірці… ще й на спині), чи добряче колупнути і, по-злому та не ділячись з Вами, запихнути собі до рота вміст носової порожнини… Я навіть не знаю, що краще зробити, щоб всім було добре… О, вигадав, давайте я очищу свій носик від підзамерзлого слизу та весь його віддам Вам в якості новорічного подарунка – так буде правильно, з вигодою для всіх… точно, так і зробимо!

      Я люблю по місту перед сном пройтись, але дана ялинонька та інформація про місце її росту та виховання викликають в мені біля-БКЦ-фобію, бо біля даної “симпатюлько-пишечки” може патрулювати туберкульозний маніяк-ексгібіціоніст, який захоче заразити мене вранішньо-понеділковим настроєм та Mycobactérium avium, бо колись він дуже полюбляв дане дерево й спеціально заразився “тюбіком”, дізнавшись, що його “подругу” вдягли в LED-прикраси, перед цим зрубавши.

      Дякую Вам, Сімхаббіт Іввуархабдулович, за корисну інформацію, з якою я був ознайомлений ще в школі, але не використовував, бо не було змоги – про таке (наслідки такого) краще не думати, а думати про Новий рік та цікавих людей, які знаються на паличках Коха, і які власний час затрачують на заохочення дослідників у галузі боротьби з туберкульозом в Україні – Ви молодчинка. Але, БУДЬ ЛАСКА, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, досліджуйте на практиці все, що стосується туберкульозу та подібних захворювань, дотримуючись правил захисту при таких дослідженнях та правил особистої та громадської гігієни.

      До речі, в мене епілепсія не того типу щоб знати все, а параноїдальну шизофрєнушку я самостійно вилікував (мабуть), а про туберкульоз я додатково прочитав в цицькопедії – хі-хі-хі! А-а-а-и-и-е-е-а-а-а-(а)!

     • Здолбунівсіті

      Костя, спробуйте бути лаконічнішим і зрозумілішим…Останні коментарі вводять в ступор як любовю до дітей і зверушек так і глибокими медичними пізнаннями та романтичними образами чоботів із кінськими засохлими яблуками…

     • Костя Согін

      Здолбунівсіті, Ви ж хороші, тому перед Новим роком краще взяти виделку для морепродуктів (чи фруктів) та сильно встромити її в ногу Диктатурі Пролетаріату, щоб вона кульгала з даного ресурсу тихесенько в сторону заходу сонця.

      Свободу слова… на ICTV ще ніхто не відмінив, так само як і не встановив рамки об’ємів коментарів, а голівонька на плечах для того лише, щоб рідина в ній підтримувала баланс при ходьбі, правда ж? А хто до нас з мечем прийде, той з двома мечами піде… ще й ситим.

      Дітки, котики, собачки, ялинки, цицічки ергономічних форм 2-3 і більших розмірів – це добро. А комунізм – зло.

      І в мене особисто назріло питання: “Коли модератор Здолбунівсіті видаляє чи редагує коментарі відвідувачів даного ресурсу, то він (вона) тримає в лівій руці партійний комсомольський квиток з надією на “свєтлоє будущєє?” І хто взагалі буде читати неповні коментарі?

     • Здолбунівсіті

      А ви спробуйте дивитись на свої коментарі очима інших. Свободу слова ніхто ен відміняв як і свободу відвідування ресурсу пролетаріатом, але замерзлі борульки під носом ні покращенню травлення ні яскравості сновидінь не сприяють :)

     • Костя Согін

      Світ різний – різні люди, різне сприймання, а обмеження людей в інформації (навіть якщо вона жовто-бульварна) – моральний злочин.

      Будьте здорові та носіть з собою носовички в будь-яку погоду, щоб контролювати потік своїх соплюжок – будьте культурними громадянами, поважаючи інших.

     • Здолбунівсіті

      Кожна редакція має свою політику. Уявіть собі на програму “Бізнес ідеї розвитку лісової галузі України” приходить герой і розповідає “Мої любі жабенятка, витріть свої сопельки, зарядіть свій мозочок горішками і нумо стрибати по пеньочкам”. Тому на ринку існують і радіо Ностальгія і радіо Шансон, кому що любо але у форматі. У газеті Гордона не друкують аналітичні звіти про інвестиції за рік, а в газеті Україна молода не друкують портретів Симоненка, наприклад. Ось і на порталі ЗС обмеження у жовто-бульварній інформації це не моральний злочин, а правило, тому побажання про соплюжки залиште при собі, а із закликом будьте культурними громадянами, поважаючи інших – погоджуємось, так як стосується він усіх і авторів і відвідувачів сайту. Більше дискусії на цю тему не буде.

     • Костя Согін

      По-перше, Ви, більш за все, видалите дане повідомлення-коментар, бо воно, як і решта моїх, може суперечити Вашій лівоцентристській ідеології.

      По-друге, якщо Ви хочете, щоб ваші матеріали коментували серйозно, то, будь ласка, подавайте їх серйозно. Аналіз повинен передбачати багато точок зору, а не лише ті, на які спроможний розум модераторів.

      По-третє, своїми редагуваннями Ви відлякуєте людей, які дійсно можуть надати конструктивну інформацію чи ідею, але які є імпульсивні та матюгаються. Не подобаються Вам мої коментарі – це Ваша справа, але коли вони редагуються без належного обгрунтування або зовсім видаляються (зміст видаленого зберігається відносно ніка Guest), то це вже поганий тон, бо, згідно правил, я нікого не образив – якщо мої слова сприймаються за образу, то вибачайте, що у Вас ніжні душі… дуже ніжні душі; і потрібно чітко встановити, що є образою на даному ресурсі та взагалі.

      По-четверте, варто розрізняти матеріали самої статті (дані матеріали повинні максимально відповідати вимогам представників української інтелігенції) та матеріали коментарів (можуть містити примітивні словобудови, але які є щирими і у рамках розумових та моральних здібностей простих робітників, до яких і я відношусь); про якість матеріалу статтей краще судити Вашому керівництву та громаді, а самі коментарі – це справа, виключно, громади, якщо даний ресурс прагне побудувати демократію американо-європейського зразка, а не демократію Північної Кореї.

      По-п’яте, даний модератор Здолбунівсіті наділений властивостями авторитарного лідера, бо, крім того, що він має “власну політику” (притензій до даного пункту не маю), так ще й обмежує мене особисто (чи людей загалом) своїм категоричним “Більше дискусії на цю тему не буде.”, хоча сам ресурс створений для можливості надання максимальної доступної додаткової інформації в коментарях.

      По-шосте, виникають наступні питання: Хто такий я? – школярам зрозуміло, що психічно-неврівноважена персона з необмеженим інфантилізмом; Що таке Здолбунівсіті? – інформаційно-аналітичний ресурс; Хто таке Гість? – доктор медицини чи біологічних наук, яке неповною та неякісно оформленою інформацією намагалось мене, неадекватного, заспокоїти та якісним чином вплинути на мій саморозвиток – це може сприйматись за образу (мене в школі достатньо навчили, а додаткових знань від Гостя я не просив), але я не ображаюсь – мене навіть тішить, що люди, хоча б трішки, вміють користуватись обчислювальною технікою.

      По-сьоме, судові процеси, про які я мрію, мають характер інноваційних (прецедентних) для Здолбунова та України загалом, тому, більш за все, я особисто поспілкуюсь з керівництвом Здолбунівсіті та запропоную речі, від яких буде доволі складно відмовитись, якщо за основу взяти спільне прагнення до становлення демократії.

      В кожного чоловіка повинен при собі бути чистий носовичок для витирання сліз ніжних Гостей, які незадоволенні життям та напружені не по-спортивному. І тепер я подумаю, чи варто взагалі залишати будь-які коментарі на даному ресурсі.

     • Здолбунівсіті

      Костя ви не виправимі :) Є пропозиції – пишіть на пошту ЗС, це фото матеріал про встановлення ялинки, а не чатівська курілка

     • Костя Согін

      Ой, вже і пакуріть нєльзя! Падумаєш…

 • Олексій Козачок

  Сорі за оффтоп, але Костя-графоман геть відбиває бажання читати коментарі і шукати справді конструктивні відповіді. Просто якесь інформаційне сміття. Костя, говори лаконічно і по суті, а то реально поки складається враження що ти провінційний графоман, котрий намагається реалізувати свої писемні таланти в коментах.
  Не сприймай це як образу, ну просто не вистачає сили читати це все, многа букаф, нє осіліл.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама