Здолбунів за крок від утворення озера з фекалій

водоканал здолбунів фекалії (3)На електронну скриньку ЗС надійшов лист: Здолбунівський водоканал навесні 2013 року не пройшов ревізії (мається на увазі при проведенні ревізії виявлені порушення –прим. ЗС, ми писали про це тут http://zdolbunivcity.net/zdolbunivvodokanal/ ). Внаслідок чого за результатами перевірки на працівників КП «Здолбунівводоканал» було складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення, 10 осіб притягнули до матеріальної відповідальності, керівником прийнятих 7 управлінських рішень.

Однак, такі ситуації КП Здолбунівводоканал нічого не вчать. Неодноразові скарги працівникам підприємства про несправність та руйнування водовідвідної системи на березі вздовж вул. Нової довгий час були ігноровані. І коли вже навколо колектора почала провалюватись земля в діаметрі до 2 метрів почались “ремонтні роботи”. Приїхали робітники, подивилися, розрили, обгородили і залишили. 

Нажаль, на ближній насосній станції, часто, до каналізації зливають фекалії, що привозяться спеціалізованими машинами. Процес зливу фекалій створює дискомфорт людям, адже цей жахливий сморід довго тримається в повітрі та прилеглих будинках. Систематично насоси на станції вимикаються і цей “коктель” стоїть у колекторі який накритий збитими дошками.

Так от, розрита земля навколо колектора та фекалії які переповнюють труби, час від часу, розтікаються навкруги. Розуміння якої шкоди та дискомфорту завдає ця ситуація не у всіх, тому вважаю є важливим доведення цієї інформації людям та владі.

Ми звернулися за коментарем до директора КП «Здолбунівводоканал» Василя Мельника:

Це дійсно велика проблема для всього міста. Пошкодилась труба великого діаметру, чотирьохсотка. У нас її в запасі немає, тому ми вчора проплатили 12 тисяч гривень і чекаємо на трубу. Як тільки вона в нас буде ми продовжимо ремонт. Зараз ведуться підготовчі роботи і зважаючи на пору року особливої шкоди для населення поки що немає.аварія каналізації здолбунів (10) аварія каналізації здолбунів (9) аварія каналізації здолбунів (6) аварія каналізації здолбунів (5) аварія каналізації здолбунів (3) аварія каналізації здолбунів (2)

А після цього керівник водоканалу запропонував з’їздити на об’єкт і все глянути своїми очима :). Рівень каналізаційних стоків вдень впав і нині це виглядає так.

Активні підземні води – вважає Василь Іванович, стали причиною того, що кусок труби провалився у глибини земних надр. Нову трубу планують класти поверх тієї яка раніше з’єднувала між собою колодязі. Ця частина каналізації є останньою пере власне входом до каналізаційно насосної станції, яка перекачує все це на Квасилів.

У четвер планується, що труба вже приїде до Здолбунова і тоді почнеться складна ремонтна процедура. Складна тим, то траншея весь час обсипається, важко рити екскаватором та ще й з ладу вийшов потужний пневмоперфоратор. Роботи планують вести без перекриття каналізації до вхідного колодязя. Якщо рівень скидів суттєво не збільшиться протягом цих днів то вдасться запобігти утворенню озера з фекалій навколо насосної станції та приватних осель по вулицях Нова і Шевченка у Здолбунові- запевняє п.Мельник.

А тим часом вночі, коли комунальники сплять, прокидається підземне озеро із фекалій :) і виходить на поверхню здолбунівської землі…

водоканал здолбунів фекалії (8) водоканал здолбунів фекалії (7) водоканал здолбунів фекалії (6) водоканал здолбунів фекалії (5)
водоканал здолбунів фекалії (2) водоканал здолбунів фекалії (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети