. Здолбунів вшанував ветеранів | Здолбунів City

Здолбунів вшанував ветеранів

день перемоги_здолбунів (16)8-9 травня у Здолбунові проходили масові акції приурочені до Дня пам’яті і примирення та 70-річниці перемоги над нацизмом у Європі.8травня у Здолбунові (1) 8травня у Здолбунові (2)

День примирення і пам’яті, 8 травня 2015

8 травня нетривалі заходи відбулися біля БКЦ. Батюшки відспівали панахиду, квіти і вінки були рознесені до підніжжя пам’ятників та пам’ятних знаків у Здолбунові. Всі бажаючі могли придбати виготовлені учнями маки і пожертвувати кошти для воїнів – земляків в зоні АТО.день перемоги_здолбунів (3) день перемоги_здолбунів (4)

Шикування колон біля військомату, 9 травня 2015

9 травня у вихідний день вшанувати ветеранів війни, вийшло декілька сотень здолбунівчан. Громадська хода розтягнулася на багато десятків метрів. Біля БКЦ знову тривали основні заходи: вітальні слова, виступи учасників мистецьких колективів. З площі Героїв ветерани рушили до меморіалу Слави у парку, а потім до столу з фронтовим кулішем.

Пропонуємо переглянути фотозвіт про події:день перемоги_здолбунів (2) день перемоги_здолбунів (1) день перемоги_здолбунів (5) день перемоги_здолбунів (6)

Громадська хода по вул.Незалежності

день перемоги_здолбунів (8) день перемоги_здолбунів (10) день перемоги_здолбунів (9) день перемоги_здолбунів (7)

Колона підходить по вул.Б.Хмельницького до Площі Героїв Майдану

день перемоги_здолбунів (11) день перемоги_здолбунів (12) день перемоги_здолбунів (13) день перемоги_здолбунів (14)

день перемоги_здолбунів (15) день перемоги_здолбунів (17) день перемоги_здолбунів (18) день перемоги_здолбунів (19) день перемоги_здолбунів (21)

Двоє ветеранів отримали грамоти і відзнаки від Рівненської ОДА з рук керівників району

день перемоги_здолбунів (22) день перемоги_здолбунів (23) день перемоги_здолбунів (26) день перемоги_здолбунів (24)

Знайшлись особливі слова та квіти і для матері солдата, що загинув на сході країни

день перемоги_здолбунів (27) день перемоги_здолбунів (30) день перемоги_здолбунів (31) день перемоги_здолбунів (33) день перемоги_здолбунів (34)

Квіти загиблим, фото на пам’ять

день перемоги_здолбунів (32) день перемоги_здолбунів (29) день перемоги_здолбунів (25)

Концертна програма на честь Переможців

день перемоги_здолбунів (28)

Фронтовий куліш та солдатські 100 грам

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Іван

  В Здолбунові на привокзальній площі стоїть пам’ятник Миколі Приходько – Герою Радянського Союзу, партизану-розвіднику. Але
  земляки-здолбунівчани забули про вшанування його памяті, бо ні 8 травня ні 9 травня жодної квітки не було покладено біля пам’ятника. Відтак Голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, Голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, Голова міської ради м.Здолбунів
  Ігор Ольшевський на передодні 8та9 травня оприлюднили на відповідних сайтах зазначених установ привітання з святом Перемоги. Жоден з них не знайшов часу на особисте вшанування памяті Миколи Приходько з покладанням квітів до пам’ятника на привокзальній площі у Здолбунові, та не зуміли організувати на таку подію громадськість міста. Це є ганьба !

  • Сергій Кондрачук

   Прочитавши коментар, вирішав нагадати собі біографію Приходька. Зайшов на вікі: “Николай Тарасович Приходько (1920—1943) — советский военный разведчик. Курьер особого назначения партизанского отряда «Победители». Связной Николая Кузнецова”.
   В такому разі, доречно ознайомитися з біографією самого Кузнєцова. Декілька фактів:
   1. Отож вже 20 вересня 1943 року в Рівному Кузнецов убив генерала Геля і його ад’ютанта, «випадково» загубивши на місці замаху посвідчення члена ОУН. Через це гестапівці арештували понад 30 українських патріотів із числа антифашистів.
   2. У тому таки вересні 1943 року Кузнецов отримує наказ із Москви здійснити атентат на Даргеля і Кнута….. Розплата ж за ці замахи для української інтелігенції не забарилася. Хоча Даргель лишився живим і навіть неушкодженим, лише в Рівненській окружній в’язниці було розстріляно 300 осіб. Аналогічною була «ціна» за Кнута — 300 українських життів.
   3. Далі, 16 листопада 1943 року Кузнецов у приміщенні суду в Рівному застрілив головного суддю Альфреда Функа. У відповідь на це гітлерівці розстріляли близько 350 осіб.
   Понад 2000 осіб були розстріляні у Львові. Спровокував гітлерівців на це також Кузнецов. 9 лютого на вул. І. Франка з вигуком «Слава Україні!» із пістолета він застрілив віце-губернатора Галичини доктора Бауера та начальника канцелярії губернаторства доктора Шнайдера.
   За інших говорити не буду, але я б добре подумав, що взагалі робити з тим пам”ятником.

   • Іван

    Вам треба думати не про памятник, бо у Вас на все знайдеться віправдання, Ви лецемір і Вам ганьба.

    • О. Панасюк

     Субєктивна думка Івана має право на життя /як любить говорити громадсько-політичний діяч Здолбунівщини/ але це не значить, що це істина.

    • Сергій Кондрачук

     За останні 15 років свого життя я прочитав десятки книг з історії України періоду 1920-1960 р.р. Цікавих і не дуже, тонких і грубих, з сухою статистикою, художніх. Ця література дозволила мені сформувати свою думку про ті чи інші події. Подобається Вам Приходько? Беріть букет і вперед… Не пам”ятаю хто і коли сказав, але якось мені дуже припали до душі такі слова: “Якщо вам здається, що я роблю не правильно, то не судіть мене строго, бо я шукаю істини, від якої, як відомо, що ніхто не постраждав. Зате щодня страждає той, хто вперто тримається своїх оман і свого неуцтва”

     • Іван

      Ви обіймаєьте державну посаду, мабудь Президент України Петро Порошенко Вас призначив не для того щоб би висловлювали публічно свою не повагу до нашого земляка Героя Радянського Союзу Миколи Приходбко, замість вибачитися за те що не вшанували його память поладанням квітів до памятника, так ще й дозволяєте собі хамські випади. Мій букет буде дуже дорого стоїти. Я звернуся до Президента України з питанням для чого він Вас призначив ?

     • Іван

      Ви обіймаєьте державну посаду, мабудь Президент України Петро Порошенко
      Вас призначив не для того щоб би висловлювали публічно свою не повагу до
      нашого земляка Героя Радянського Союзу Миколи Приходбко, замість
      вибачитися за те що не вшанували його память покладанням квітів до
      памятника, так ще й дозволяєте собі хамські випади. Мій букет буде дуже
      дорого коштувати. Я звернуся до Президента України з питанням для чого він
      Вас призначив ?

     • саша

      Ваш улюблей Радянський Союз знищив мільйони українців породивйпотвору сучасного світу Раісю,яка сьогодні вбиває найкращих синів України,а ви й далі вшановуте героїв які вбивали нашихпредків да так ми далеко зайдемо

   • Петро

    “За останні 15 років свого життя я прочитав десятки книг з історії України періоду 1920-1960 р.р.”- вам не завадило б розуміти, що ви читаєте, а так виходить дивлюсь в книгу, а бачу фіг…… . За даними ООН 6 тис мирних жителів загинуло на Донбасі. Це виходить що ми українська армія фашисти? Ви пане голово не кидайтесь словами, якщо ви не агент кремля, звісно. Ваша логіка і логіка Кісельова однакові. Думайте, що пишете, ви ж голова РДА який вже не є, а не Здовбицький хлопчисько.

 • Alhimik91

  Була я на організованих заходах 8 та 9 травня. Було сумно, гірко і дуже соромно! Всі, один перед одним, взялися переписувати історію. Вже й герої не горої, і війна не не війна. Чому всі забули, що знищення нацистами словянських народів було головною ідеєю війни. Тільки завдяки отим ветеранам, яких взявся повчати наш голова райдержадміністрації, ми ще існуєм як нація, ми ще маємо Україну.

 • Здолбунівсіті

  http://www.memory.gov.ua/news/druga-svitova-viina-dlya-ukraini-nove-osmislennya Український інститут національної памяті має багато матеріалів корисних для прочитання щодо другої світової війни

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама