Здолбунів вшанував ветеранів

день перемоги_здолбунів (16)8-9 травня у Здолбунові проходили масові акції приурочені до Дня пам’яті і примирення та 70-річниці перемоги над нацизмом у Європі.8травня у Здолбунові (1) 8травня у Здолбунові (2)

День примирення і пам’яті, 8 травня 2015

8 травня нетривалі заходи відбулися біля БКЦ. Батюшки відспівали панахиду, квіти і вінки були рознесені до підніжжя пам’ятників та пам’ятних знаків у Здолбунові. Всі бажаючі могли придбати виготовлені учнями маки і пожертвувати кошти для воїнів – земляків в зоні АТО.день перемоги_здолбунів (3) день перемоги_здолбунів (4)

Шикування колон біля військомату, 9 травня 2015

9 травня у вихідний день вшанувати ветеранів війни, вийшло декілька сотень здолбунівчан. Громадська хода розтягнулася на багато десятків метрів. Біля БКЦ знову тривали основні заходи: вітальні слова, виступи учасників мистецьких колективів. З площі Героїв ветерани рушили до меморіалу Слави у парку, а потім до столу з фронтовим кулішем.

Пропонуємо переглянути фотозвіт про події:день перемоги_здолбунів (2) день перемоги_здолбунів (1) день перемоги_здолбунів (5) день перемоги_здолбунів (6)

Громадська хода по вул.Незалежності

день перемоги_здолбунів (8) день перемоги_здолбунів (10) день перемоги_здолбунів (9) день перемоги_здолбунів (7)

Колона підходить по вул.Б.Хмельницького до Площі Героїв Майдану

день перемоги_здолбунів (11) день перемоги_здолбунів (12) день перемоги_здолбунів (13) день перемоги_здолбунів (14)

день перемоги_здолбунів (15) день перемоги_здолбунів (17) день перемоги_здолбунів (18) день перемоги_здолбунів (19) день перемоги_здолбунів (21)

Двоє ветеранів отримали грамоти і відзнаки від Рівненської ОДА з рук керівників району

день перемоги_здолбунів (22) день перемоги_здолбунів (23) день перемоги_здолбунів (26) день перемоги_здолбунів (24)

Знайшлись особливі слова та квіти і для матері солдата, що загинув на сході країни

день перемоги_здолбунів (27) день перемоги_здолбунів (30) день перемоги_здолбунів (31) день перемоги_здолбунів (33) день перемоги_здолбунів (34)

Квіти загиблим, фото на пам’ять

день перемоги_здолбунів (32) день перемоги_здолбунів (29) день перемоги_здолбунів (25)

Концертна програма на честь Переможців

день перемоги_здолбунів (28)

Фронтовий куліш та солдатські 100 грамВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети