. Здолбунів відсвяткував день Європи | Здолбунів City

Здолбунів відсвяткував День Європи

europeday (23)На площі біля районного БК по вул.Незалежності у Здолбунові 17.05 відбулася концертна програма до Дня Європи. Було багато номерів і не лише із будинку культури районного, цементників, міського, а й шкільних. Діти старались, демонстрували свої таланти, проте відчувалась страшенна скутість, сором’язливість багатьох з учасників. (Батьки, вчителі – це ми такими наших дітей робимо). Виступати публічно, демонструвати свої вміння на сцені і на дискотеці у нас це дуже дві великі різниці. На дискотеці-то значно розкутіше, а тут, як на уроці чи на гуртку тільки при глядачах.europeday (2) europeday (3) europeday (4) europeday (5) europeday (6)

Почули здолбунівчани англійську, польську, чеську мови. Побачили чеську традицію влаштовувати збір коштів на випускний, дізнались дещо про країни-членів ЄС.

Увага глядачів постійно розпорошувалась. Адже на сцені, роль якої виконували східці БК, рух не припинявся. Поки артист виступав, ззаду могли виносити стільці, викладачі та музичні оператори мали під час цього свої дискусії, а все це разом для глядачів було єдиною картинкою. На що хочеш, на те й дивись, кого хочеш, то і слухай.europeday (19) europeday (17) europeday (15)

Фон для артистів у вигляді прозорого скла вхідних дверей навіть не дозволяє зробити якісь пристойні по якості фотографії.

Отже брак сцени, бездротових мікрофонів, костюмів, ширм для операторів очевидний. Хоча молоді таланти від того страждати не повинні, так само як і не повинно бути ситуацій, коли шкільний міні-театр не зміг продемонструвати свій номер через те, що комусь видались їх костюми недоречними.europeday (8) europeday (10) europeday (12) europeday (13) europeday (14)

Звісно, для батьків, які й складали значну частину глядачів, свої діти найліпші і виступали найкраще, тому, можливо, і не дуже звертали увагу на ці організаційно-технічні моменти.

ВІДЕО. Зоряна, міський БК Здолбунів

Сама керівник БК Елла Стеценко висловила пропозицію розширити площу біля БК і утворити великий простір від БК і до клумб на іншій стороні вулиці. Також була б не зайвою сцена для таких подій, яка стоїть, наприклад, біля БК у м.Острозі.europeday (22) europeday (18)

А та вистава, яку так і не побачили глядачі, була про любов і толерантність…

День Європи минув, чи додалось у нас, здолбунівчани, європейськості?europeday (7)

П.С Вже покидаючи свято, почув мелодію, яка примусила повернутись. Впевнені, артистичні дії на імпровізованій сцені у виконанні Зоряни із міського БК мікрорайона “селища цементників” так і промовляли  – є у нашому місті і посмішка, і рухи, і голос, і акуратний костюм, які радують глядача. Звісно, це лише суб’єктивна думка автора. На смак і колір..н, ви знаєте.

П.П.С. Діти – ви ВСі молодці, це Ми дорослі не зробили так, щоб ви виглядали ще краще!europeday (1) europeday (21) europeday (9) europeday (11)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Віталій

  ЦЕНЗУРЕ. NET На моє глибоке переконання, День Європи повинен стати святом єднання, толерантності, взаємозбагачення культур європейських народів. Ми- це Європа, хто б що не говорив. Проте, дивлячись на так зване святкування цього дня у Здолбунові, стає все більш очевидним, що СИСТЕМА нікуди не зникла. Тільки вбралася в вишиванку.Це до того, що дітям з гімназії заборонили виступати на сцені. А чи задумувалися нинішні ідейні вожді району про морально-психологічні наслідки цієї заборони для дітей?Ой, певно, що ні, бо гасла для них вже стали актуальнішими за людей, для яких начеб-то вони й були придумані. Театральний реквізит і антураж були сприйняті суперпатріотами за такий собі заклик до повернення в совок.Ці діти більші європейці та патріоти, ніж багато хто . По-перше, вони навчаються у закладі з напрацьованими протягом багатьох років саме європейськими традиціями;по-друге,останнім часом вони своїми очима бачили освітні системи Європи, які викликали у них культурний шок; по-третє,вони всі патріоти України не на словах, а за переконаннями. Висоцький грав Гамлета у водолазці, у п’єсах Віктюка на сцені трасвестити і ще невідь-хто, за творами Леся Подерв’янського ставлять спектаклі, де звучить на весь голос матюк. Зауважте, російський матюк! Привіт пані Фаріон! Не кажу вже про театр Андрія Жолдака. Це театр у своєму різноманітті.А для вас. крім театру корифеїв. ніби й нічого в світі нема. Рветеся до Європи? Так давайте й мислити по-європейськи, а не по-совковому. Бо щось мені підказує, що після заборони КПУ прийдеться забороняти і Свободу з Батьківщиною.

  • Пане Віталію, поясніть, будь ласка, про що був номер і до чого совок? Зі статті так і не ясно чим він не сподобався глядачам.

   • Здолбунівсіті

    До глядачів черга не дійшла. Закінчилось все на її підступах. Діти просто пішли додому із своєю вчителькою, кажуть після настійливої рекомендації у такому складі і з такими костюмами не виступати

 • Sergiy

  тим фанатикам патріотам треба не тільки про свій мальований патріотизм думати а і про дітей які готувалися хотіли виступити щоб їх побачили а ці “патріоти” побачивши піонерський галстук оскаженіли як ті бики на кориді і не дали виступити навіть не знаючи змісту цього номеру.ГАНЬБА таким керівникам і “політичним”діячкам.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама