Здолбунів відсвяткував День Європи

europeday (23)На площі біля районного БК по вул.Незалежності у Здолбунові 17.05 відбулася концертна програма до Дня Європи. Було багато номерів і не лише із будинку культури районного, цементників, міського, а й шкільних. Діти старались, демонстрували свої таланти, проте відчувалась страшенна скутість, сором’язливість багатьох з учасників. (Батьки, вчителі – це ми такими наших дітей робимо). Виступати публічно, демонструвати свої вміння на сцені і на дискотеці у нас це дуже дві великі різниці. На дискотеці-то значно розкутіше, а тут, як на уроці чи на гуртку тільки при глядачах.europeday (2) europeday (3) europeday (4) europeday (5) europeday (6)

Почули здолбунівчани англійську, польську, чеську мови. Побачили чеську традицію влаштовувати збір коштів на випускний, дізнались дещо про країни-членів ЄС.

Увага глядачів постійно розпорошувалась. Адже на сцені, роль якої виконували східці БК, рух не припинявся. Поки артист виступав, ззаду могли виносити стільці, викладачі та музичні оператори мали під час цього свої дискусії, а все це разом для глядачів було єдиною картинкою. На що хочеш, на те й дивись, кого хочеш, то і слухай.europeday (19) europeday (17) europeday (15)

Фон для артистів у вигляді прозорого скла вхідних дверей навіть не дозволяє зробити якісь пристойні по якості фотографії.

Отже брак сцени, бездротових мікрофонів, костюмів, ширм для операторів очевидний. Хоча молоді таланти від того страждати не повинні, так само як і не повинно бути ситуацій, коли шкільний міні-театр не зміг продемонструвати свій номер через те, що комусь видались їх костюми недоречними.europeday (8) europeday (10) europeday (12) europeday (13) europeday (14)

Звісно, для батьків, які й складали значну частину глядачів, свої діти найліпші і виступали найкраще, тому, можливо, і не дуже звертали увагу на ці організаційно-технічні моменти.

ВІДЕО. Зоряна, міський БК Здолбунів

Сама керівник БК Елла Стеценко висловила пропозицію розширити площу біля БК і утворити великий простір від БК і до клумб на іншій стороні вулиці. Також була б не зайвою сцена для таких подій, яка стоїть, наприклад, біля БК у м.Острозі.europeday (22) europeday (18)

А та вистава, яку так і не побачили глядачі, була про любов і толерантність…

День Європи минув, чи додалось у нас, здолбунівчани, європейськості?europeday (7)

П.С Вже покидаючи свято, почув мелодію, яка примусила повернутись. Впевнені, артистичні дії на імпровізованій сцені у виконанні Зоряни із міського БК мікрорайона “селища цементників” так і промовляли  – є у нашому місті і посмішка, і рухи, і голос, і акуратний костюм, які радують глядача. Звісно, це лише суб’єктивна думка автора. На смак і колір..н, ви знаєте.

П.П.С. Діти – ви ВСі молодці, це Ми дорослі не зробили так, щоб ви виглядали ще краще!europeday (1) europeday (21) europeday (9) europeday (11)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети