Здолбунів та Теофіполь об’єднав бокс

бокс у теофіполі25-27 вересня 2015 року у місті Теофіполь Хмельницької області відбувся міжобласний Перший відкритий турнір з боксу пам’яті видатного тренера Івана Ващука. В турнірі приймали участь понад 100 спортсменів з Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської та Рівненської областей. Здолбунівські боксери теж приймали участь в цьому турнірі і вибороли наступні місця: Тищенко Андрій – чемпіон турніру (ваг.кат. 30 кг), Харчук Дмитро – срібний призер (ваг.кат. 32 кг), Денищук Вадим – срібний призер (ваг.кат. 34 кг), Харчук Петро – срібний призер (ваг.кат. 43 кг), Соловйов Павло – срібний призер (ваг.кат. 60 кг). Варто зауважити, що Андрій Тищенко та Дмитро Харчук вже є чемпіонами Рівненської області.

Наші боксери виступають від РОК ДЮСШ-2 «Спартак» та тренуються в орендованому за власний кошт приміщенні Здолбунівського ФСК «Локомотив» під керівництвом талановитого тренера, майстра спорту з боксу Мазура Віктора Петровича. Юні боксери, тренер та батьки спортсменів готові й надалі приймати активну участь у розвитку здолбунівського боксу, незважаючи на  відсутність допомоги місцевої влади. Натомість, найщиріші слова подяки висловлюємо організаторам та спонсорам турніру, які безоплатно, тричі на день, три дні дуже смачно харчували діток, тренерів, суддів, та навіть батьків боксерів, а також безкоштовно надали приміщення для ночівлі. Враження неймовірні, особливо, коли розумієш, що дуже багато залежить від підтримки влади. Бажаємо юним боксерам досягти найвищих результатів у рингу та зайняти достойне місце у житті Здолбунова.

Святослав Тищенко, Віктор Мазур.
бокс у теофіполіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети