Здолбунів прийшов вклонитися перед героєм

прощання із Жуком (26)
Як ховають ватників, російських запроданців, найманців, що гинуть на сході нашої країни? Правильно, під ковшем екскаватора у придорожній канаві, або тихцем в російській глубинці в цинковій труні без права розголошення де закінчився шлях найманця на цій землі. А як прощаються із Героями, які боронять СВОЮ землю, сьогодні побачив і продемонстрував Здолбунів…

ВІДЕО

 прощання із Жуком (19) прощання із Жуком (20) прощання із Жуком (21) прощання із Жуком (22) прощання із Жуком (23) прощання із Жуком (25)

Без допомоги лікарів не обійшлося. Звертались за заспокійливим, у людей підвищувався тиск та нагадувало про себе серденько. Два лікарі надавали допомогу усім, хто звернувся. Дуже боляче прощання із Василем пройшло у однокласниць, які просто не могли стримати своїх емоцій…прощання із Жуком (24) прощання із Жуком (31) прощання із Жуком (28) прощання із Жуком (29) прощання із Жуком (27) прощання із Жуком (30)Ще годину, до 14.00 здолбунівчани прощатимуться із Василем Жуком, а потім траурна процесія рушить до кладовища на вул.Віли,1 де знайде свій вічний спокій тіло Героя.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети