. Здолбунів провів представницький боксерський турнір | Здолбунів City

Здолбунів провів представницький боксерський турнір

турнір з боксу (1)Ось і завершився турнір з боксу присвячений Святу Українського Козацтва в нашому місті. На моїй (і не тільки) пам*яті це перший турнір за останні років п*ять. Вважаю, аби не тренер та батьки, в Здолбунові ще не скоро відбувся б турнір з боксу. Хочу подякувати за фінансування та виготовлення рингу тренеру Мазуру Віктору Петровичу, батьку юного боксера Кравцову Валерію, долучився до цієї справи і автор статті – батько юного боксера, батьку юного боксера Дідковському Андрію, здолбунівському підприємцю Шевчуку Анатолію та рівненському підприємцю Бондаренко Констянтину. Загальними зусиллями ми виготовили достойний ринг, який прослужить для дітей не один рік.

Боксерам ще дуже потрібен настил в ринг. Сподіваємось на підтримку підприємців, політиків, влади у цьому питанні.

А тепер про сам турнір! По рівню проведення, напевне, ми не вдарили в бруд обличчям, так як деякі  тренери дякували за достойне проведення не зважаючи на відсутність покриття в рингу. Інші недоліки ми виправляли по ходу турніру, але їх, крім нас самих, ніхто не бачив.
В турнірі прийняли участь команди з м. Сарни,  м.Дубно, с. Гремяче, с.Копитків, м. Нетішин, три команди з м.Рівного, та наша команда.  Здолбунів представляли п*ятнадцять боксерів, які здобули наступні результати:турнір з боксу (2) Тищенко Андрій – чемпіон турніру, призер номінації “за волю до перемоги”, Харчук Дмитро – чемпіон, Харчук Петро – чемпіон, Ющук Станіслав – чемпіон, Семенюк Михайло – чемпіон, Корнілов Валентин – чемпіон, Корнілов Микола – чемпіон, Савчук Валерій – чемпіон. Срібні призери: Яковчук Владислав, Кузнєцов Дмитро, Квікал Назар, Шевчук Давид, Музика Олександр, та два бронзових призера: Бутенко Максим та Дідковський Євген.
Вітаємо переможців!!! Бажаємо їм здоров*я та ще більших спортивних досягнень!
Вболівати за наших хлопців прийшло чимало здолбунівчан. Серед них і депутати міської ради, представники політичних партій. Також на турнірі був присутній заступник голови РДА Орлов Микола з сім*єю, який як завжди зробив і декілька чудових спортивних фото боксерів.  Хочу від себе особисто та від імені батьків подякувати тренеру  Мазуру Віктору Петровичу за його завзяте відношення до праці, та за те, що забирає дітей з вулиці та навчає їх доброму, розумному та справедливому.

Святослав Тищенко  

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Реаліст

  І знову піар на чужих справах, браво Орлов. Може совість проснеться і попробуєте чимось допомогти

  • Здолбунівсіті

   Не пийте на ніч галюциногенів не буде ввижатись усюди Орлов. У матеріала є автор, батько боксера, один із помічників (секретаріат) турніру. Лист надійшов ел.поштою. Розслабтесь і дихайте глибше. Турбуйтесь про свою совість анонімний реаліст.

   • Реаліст

    На відміну від Вас чи Вашого куратора у мене совість чиста, і хамити не самий кращий вихід. А допогти хлопцям треба, і не словами, чи подвигом “Також на турнірі був присутній заступник голови РДА Орлов Микола з сім*єю, який як завжди зробив і декілька чудових спортивних фото боксерів”. А хто реально оплатив роботу суддів (можливо і автора статті), оплатив оренду залу ти нагороди я впевнений автор знає.І мені байдуже чи озвучите організаторів, мене це не гріє – просто не порядно піаритись на чужих справах

 • natan

  В цьому “сюжеті” є багато запитань “чому?” і можливі відповіді:
  1. Чому на думку автора ресурсу (враховуючи його коментар) одна із політичних партій закупила “цяцьки-нагороди”? Можлива відповідь – для дітей змагання в іншому регіоні це можливість себе випробувати не в спарингу а з реальним суперником.
  2.Чому управління (чи сектор) Здолбунівскої РДА по роботі з молоддю та спорту ні пальця не приложила до потуг тренерів та батьків дітей до придбання чи виготовлення інвентарю по організації таких чи інших турнірів. Можлива відповідь – батьки та тренери і одна із політичниних партій зробила цю роботу за РДА, при цьому оплативши і аренду залу, і роботу суддів і присутність лікаря та ін.
  3. Чому цей турнір та його організація переходить в політичну площину? – Можлива відповідь – як і цей турнір, так і попередні змагання з настільного тенісу та міні-футболу, які проведені в ФСК “Локоматив” не анонсувалися під гаслом фінансової підтримки, цієї ж політичної партії по причині відсутності амбіцій в необхідності такої “реклами”.
  4 Чому ж вони це зробили? Можлива відповідь – “Загітували дітей та їх тренерів з інших населених пунктів України”. Невже не простіше було б обвішати пів-Здолбунова рекламою за ті гроші?
  5 Хотілося б обговорити і інші чому.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама