Здолбунів провів представницький боксерський турнір

турнір з боксу (1)Ось і завершився турнір з боксу присвячений Святу Українського Козацтва в нашому місті. На моїй (і не тільки) пам*яті це перший турнір за останні років п*ять. Вважаю, аби не тренер та батьки, в Здолбунові ще не скоро відбувся б турнір з боксу. Хочу подякувати за фінансування та виготовлення рингу тренеру Мазуру Віктору Петровичу, батьку юного боксера Кравцову Валерію, долучився до цієї справи і автор статті – батько юного боксера, батьку юного боксера Дідковському Андрію, здолбунівському підприємцю Шевчуку Анатолію та рівненському підприємцю Бондаренко Констянтину. Загальними зусиллями ми виготовили достойний ринг, який прослужить для дітей не один рік.

Боксерам ще дуже потрібен настил в ринг. Сподіваємось на підтримку підприємців, політиків, влади у цьому питанні.

А тепер про сам турнір! По рівню проведення, напевне, ми не вдарили в бруд обличчям, так як деякі  тренери дякували за достойне проведення не зважаючи на відсутність покриття в рингу. Інші недоліки ми виправляли по ходу турніру, але їх, крім нас самих, ніхто не бачив.
В турнірі прийняли участь команди з м. Сарни,  м.Дубно, с. Гремяче, с.Копитків, м. Нетішин, три команди з м.Рівного, та наша команда.  Здолбунів представляли п*ятнадцять боксерів, які здобули наступні результати:турнір з боксу (2) Тищенко Андрій – чемпіон турніру, призер номінації “за волю до перемоги”, Харчук Дмитро – чемпіон, Харчук Петро – чемпіон, Ющук Станіслав – чемпіон, Семенюк Михайло – чемпіон, Корнілов Валентин – чемпіон, Корнілов Микола – чемпіон, Савчук Валерій – чемпіон. Срібні призери: Яковчук Владислав, Кузнєцов Дмитро, Квікал Назар, Шевчук Давид, Музика Олександр, та два бронзових призера: Бутенко Максим та Дідковський Євген.
Вітаємо переможців!!! Бажаємо їм здоров*я та ще більших спортивних досягнень!
Вболівати за наших хлопців прийшло чимало здолбунівчан. Серед них і депутати міської ради, представники політичних партій. Також на турнірі був присутній заступник голови РДА Орлов Микола з сім*єю, який як завжди зробив і декілька чудових спортивних фото боксерів.  Хочу від себе особисто та від імені батьків подякувати тренеру  Мазуру Віктору Петровичу за його завзяте відношення до праці, та за те, що забирає дітей з вулиці та навчає їх доброму, розумному та справедливому.

Святослав Тищенко  Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети