. Здолбунів проти автохамів | Здолбунів City

Здолбунів проти автохамів

Весняна акція від Здолбунів CITY та місцевої ДАІ. Припаркуйся на тротуарі чи газоні і отримай весняний протокол від ДАІ та фото у ЗС в подарунок.

Нагадуємо:

Правила дорожнього руху: «Зупинка і стоянка, пункт 15.10 «Стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 метри»

Водії не забирайте у пішоходів і так вузенькі здолбунівські тротуари!!!

Здолбунівчани – чекаємо від вас фото, ДАІ – від вас складених протоколів і публічної інформації по наведеним фактам!

parkovka_1

parkovka_2 parkovka_3 parkovka_4 parkovka_5 parkovka_21

Ініціатори акції шукають спонсора виготовлення наліпок “Мені плювати на всіх….” для реального флеш мобу вулицями міста,  а також готові розмістити ваш логотип на наліпках:) поруч із емблемою ДАІ. Бажаючі долучитись до флеш мобу теж можуть відписатись в групі ЗС або на ел.пошту ЗС. Як це виглядає в реальному житті можна переглянути на відео нижче. Бажаємо всім вдалих поїздок і правильних паркувань. Акція вже почалася…

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Т. Залізняк

    Ну скоріше від простих людей та від ЗС буде більше користі в 100 раз в боротьбі з порушниками ніж від наших ДАІшників.Вони почипляли прапорці на свої корчі та понавязували ленточки на руки і ніх,,, нероблять.Надалі лижуть одне місце місцнвим олігархам а ті в свою чергу їздять які хочуть, як хочуть і куда хочуть.
    Ну звісно стають просто поліцаями коли проти них дідок на 30 річному москвічі.

  • Alex

    Дивуюся роботі місцевої ДАІ. Це ж скільки порушників, скільки протоколів можна скласти. І не просто скласти, а й виписати штраф! Кожного дня купа штрафів! Уявіть собі, скільки надходжень у бюджет могла б надіслати здолбунівська міліція:) Ну і плюс ефективність роботи зросла б, вони ж там місячні звіти складають, ну от і перевиконати план могли б.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама