Здолбунів проти автохамів-3

parkovka_52Весняна акція від Здолбунів CITY та місцевої ДАІ. Припаркуйся на тротуарі чи газоні й отримай весняний протокол від ДАІ та фото у ЗС в подарунок.

Нагадуємо:

Правила дорожнього руху: «Зупинка і стоянка, пункт 15.10 «Стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 метри»

Водії не забирайте у пішоходів і так вузенькі здолбунівські тротуари!!!

Перша частина тут. Друга частина тут.

Ми досі не маємо жодної реакції здолбунівської міліції, а точніше підрозділу ДАІ, щодо протоколу у подарунок, проте свою частину обіцянок виконуємо – фото на пам’ять. Забезпечувати дотримання ПДР – це пряма, безпосередня функція ДАІ, тим більше якщо це пов’язано із безпекою пішоходів. Щодня!!! ми та наші читачі фіксуємо порушення ПДР, а ДАІ їх не бачить? Вони не їздять містом, вони не ходять тротуарами? Ми розуміємо, що тротуари у нас не широкі й дороги стають незручними, коли на них стоять припарковані до тротуару авто, але треба думати про всіх, а не лише про себе. Немає де припаркуватись при вході на ринок – проїдьте далі, за поворотом на вул.Зеленій ціла пустуюча автостоянка (платна). Не хочете платити гроші – залишайте авто в гаражі і пройдіться пішки. І для гаманця краще, і для здоров’я легше, і авторитет свій залишите непохитним.

Здолбунів хоче в Європу? Починаймо із себе! Ніяка ДАІ не встановить порядку, якщо він нам самим не потрібен.

Новий тест для нового начальника ДАІ. Колишній із автохамами не впорався…

parkovka_61

Вулиця 8 Березняparkovka_62

Вул.Шевченка parkovka_51

Ось ще два фото надійшло на пошту ЗС, але вони зроблені великим планом, з якого важко уявити весь масштаб незручностей, які створює це авто. За словами автора листа, на неодноразові звернення до водія цього авто, щоб він не перегороджував виїзд з двору – жодної реакції у відповідь. Продовжує блокувати під’їзд до будівлі. Тому фото друкуємо, але без номерів, сподіваємо у водія буде можливість знайти компроміс із жителями.

parkovka_631 parkovka_641

Вул.Грушевського

parkovka_65

Вул.ЯснаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети