Здолбунів прагне розвивати міжнародні зв’язки

Відбулася зустріч представників Здолбунівської міської ради (Марія Орлова), дитячо-юнацької бібліотеки (Микола Мокрик) та ГО “Мультикультурна Україна” (Мартін Ройтер) на тему співпраці у розробці проектів та налагодження міжнародної співпраці Здолбунівської громади.

Своїми ідеями поділився Мартін Ройтер, який має досвід подібної роботи на Харківщині та Закарпатті. Навіть у складний карантинний час учасники зустрічі дійшли згоди що можливості є і є українські та німецькі організації, які підтримують співпрацю між громадами цих двох країн. З однією із таких організацій відбулася телефонна розмова  і фахівці підтвердили, що вони готові організувати першу офіційну комунікацію громад, які виявлять бажання співпрацювати, а також надали перелік інших можливостей в т.ч грантових і навчальних, які є актуальними вже у 2021 році.

В результаті з цього питання сторони домовилися що Мартін Ройтер сприйятиме пошуку контактів у Німеччині, Марія Орлова – комунікуватиме із українською організацією щодо першої офіційної зустрічі онлайн. Всі деталі в т.ч назва потенціної громади сторони зможуть оголосити після погодження бажання зі сторони обох громад до такого діалогу, яке попередньо усно висловлено.

Іншим питанням був розгляд проектних можливостей, вивчено досвід активностей бібліотеки, ГО та обговорено можливість підготовки спільної заявки від активної частин громади до грантових конкурсів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети