Здолбунів потерпає від рекламних вандалів

Здолбунів потерпає від рекламних вандалів

Уже не перший рік вулиці Здолбунова потерпають від варварського розклеювання оголошень. Це стало ще одним лихом і візиткою нашого міста поряд із безпритульними собаками, зруйнованими дорогами й вічними сміттєзвалищамиВарварське розклеювання оголошень на стінах Здолбунова

Насправді, першими псувати стіни вулиць Здолбунова почали “вуличні художники початківці”, які обмальовували стіни вулиць своїми закодованими ініціалами – графіті. На жаль, серед них так і не виросли майстри рівня Брата з Рівного. До якогось часу свіжопофарбовані стіни будинків псувалися лише нашими горе-художниками. Але тепер з’явилися розклеювачі-вандали, які переплюнули їх.

Варварське розклеювання оголошень і псування стін графіті

Усі мі знаємо, що для таких потреб існують спеціальні рекламні щити, яких у нас у Здолбунові в принципі вистачає. Але варварам-рекламістам бракує культури й поваги до людей, і вони розклеюють свої оголошення приблизно ось так.

Культура розклеювання реклами від здолбунівських рекламістів

Як ми бачимо, таке розклеювання займає 90% рекламної площі. Оголошення простих здолбунівчан банально заклеюються мало не кожен день. Як тут продати старий диван, земельну ділянку або відшукати зниклого кота?

Багатошарове заклеювання рекламних щитів

За наведеними прикладами, можна побачити, що в більшості випадків так некультурно розклеюються оголошення Platinum Bank та ОТП Кредит від ОТП банку. Також не нехтують такою рекламою різні сумнівні кредитні контори з грошима на будь-які потреби без будь-яких документів і довідок. Про оголошення таких контор вже добре писали на сайті 4 Влада.

Пацанська рекламна компанія у Здолбунові

Звідси постає питання, чому 2 банки, які позиціонують себе серйозними та надійними установами, куди людина піде класти свої гроші або брати кредит, користуються послугами таких собі “чорних” рекламістів або, ще гірше, може, це така робота відділу реклами й маркетингу? Невже важко за гроші, які є у банків, купити рекламне місце на великих біг-бордах? Адже в нас на автовокзалі досі висить привітання з 1 квітня. І чому взагалі не будувати нормально й професійно свою рекламну компанію в нашому місті?

Багатошарове розклеювання реклами

Редакція Здолбунів Сіті сподівається, що керівництво банків Platinum Bank та ОТП Кредит від ОТП банку, а також інші комерційні установи відмовляться від варварської рекламної компанії, яка псує  наше місто, й у майбутньому будуть притримуватися людської культури розклеювання.

Дмитро Світодар.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети