Здолбунів очікує літньо-осінній будівельно-ремонтний бум

Державні кошти у сумі майже 20 мільйонів гривень мають надійти до Здолбунова. Сесія міської ради у середу має прийняти цю субвенцію та затвердити її розподіл. Очікувано, що в цей перелік потрапили ті об’єкти, на які є розроблена проектно-кошторисна документація та які мають певний етап виконаних робіт.

Так є шанс на завершення будівництва понтонної переправи, “кришталевого” мосту, “двох швелерів через вісімку”, чи ще як тільки не називали це будівництво. Почалося воно з державної субвенції в 500 тисяч гривень, нею і закінчиться. Всі в очікуванні чудо краси моста з оглядовими майданчиками і безпечним користуванням.

Буде профінансоване завершення робіт з реконструкції стадіону “Локомотив”.

Значна частина робіт буде проведена на відрізку від кільця до виїзду зі Здолбунова. Це і власне дорожнє покриття, і пішохідна доріжка від вул.Лесі Українки до ринку.

Оплачені будуть і роботи, що виконуються нині на мікрорайоні залізничників: тротуар по вул.Гончара, асфальтування вул.Л.Толстого. Побачать асфальт і на вул.Віли-9 та Гранична в цій частині Здолбунова.

Повний перелік запланованих робіт можна переглянути у проекті рішення: http://zdolbunivcity.net/wp-content/uploads/2019/08/Pro-rozpodil-koshtiv.doc

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети