Здолбунів: не той виграв вибори, то віддамо приміщення іншим?

Саме так виглядає ситуація із проектом рішення, який нещодавно з’явився на сайті Здолбунівської районної ради. В ньому мова йде про надання в тимчасове користування другим поверхом приміщення, де нині знаходилася Здолбунівська районна рада…Здовбицькій сільській раді, у звязку “зі зміною структури та штатної чисельності виконавчого апарату сільської ради, на підставі звернення виконавчого комітету Здовбицької сільської ради від ___________ № ____,”

Розшифровуємо: Здовбицька сільська рада ще не проводила своєї першої сесії, а отже не має легітимних нового голови і депутатів, а отже не могли звернутися до районної ради і не могли змінити і розширити структуру штату, бо ще нікому це робити, але в районній раді чекають на це звернення, що не заважає планувати таке рішення.

Читаємо далі проект рішення. …внести зміни, виключити з додатку  пункти 1,2,3,4.

Розшифровуємо: мова йде про ВСЮ адмінбудівлю по вул.Грушевського, 14, оскільки саме ці 4 пункти і є ця будівля. Будівля у ЗДОЛБУНОВІ для потреб ЗДОВБИЦЬКОЇ ОТГ. Проте що в тому загадковому додатку, який не оприлюднено ми не знаємо, якщо там ці пункти 1-4 то це вся будівля.

Історія кінця жовтня. 21 жовтня сесія районної ради, яка ПЕРЕДАЄ майно, розташоване у Здолбунові Здолбунівській ОТГ, Здолбунівська міська рада 22 жовтня на своїй сесії дає добро на це майно, де в т.ч є і адмінбудівля по Грушевського.

Саме про такий порядок говорить і ЗУ “”Про добровільне об’єднання територіальних громад, його прикінцеві  положення:

Але 25 жовтня сталося неочікуване. Вибори у Здолбунові виграв не голова районної ради, не йому там продовжувати сидіти в теплому, відремонтованому кабінеті, а його заклятому опоненту Владиславу Сухляку. І тут, ймовірно, народилася ідея про цей геніальний проект рішення. А що, у Здовбиці обрана “правильна” голова від “За майбутнє”, а хто у нас в районі представляє цю партію, правильно, найкращий друг і партнер голови по районній владі, колишній партієць-аграрій і мізоцький підприємець. Як це ще Мізоцькій ОТГ не віддали дивуємося.

То давайте віддамо Здовбиці. Прямо як гласить ідеологія децентралізації – для наближення послуги до всіх членів територіальної громади. Будуть називатися здовбицькими, сидітимуть у Здолбунові, а здолбунівська влада поїде облаштовувати свій офіс до Глинську чи Новосілок? От тільки що робити із рішенням Здолбунівської міської ради, яка вже погодила прийняття цієї будівлі у свою власність і мешканцями здолбунівської громади, яким “мєсний” підсуває таке рішення.

П.С Ух ти, може бути ще цікавіше, переглянули рішення міської ради на САЙТІ міської ради, там ДОДАТОК ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ від того, що було роздано на сесії та того, який оприлюднено на сайті районної ради і пункти 1-4 вже звучать по іншому:) тепер замість огорожі і фундаменту топкової, приміщення партійної газети з гаражем. Додатку (нового) до рішення районної  ради   не  оприлюднено.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети