Здолбунів гучно відсвяткував День будівельника

День будівельника гучно відсвяткували (незважаючи на передобідній дощ, зате на вечір розпогодилося) у Здолбунові, зокрема в мікрорайоні цементників, в якому здавна живуть ті, хто пов’язав себе із цією професією. Організаторами виступили ПАТ “Волинь-цемент” – знаний далеко за межами Здолбунівщини завод, де й працюють міські будівельники, та Будинок культури цементників. Допомагали їм у цьому здолбунівські охоронці порядку та  працівники МЧС, які від початку й до кінця святкування спостерігали за безпекою.

Свято вдалося на славу. Адже було запрошено майстрів декоративно-прикладного мистецтва, які проводили майстер-класи для дітей та дорослих. Діти також могли покататися на машинках, каруселях, поз’їжджати з гірки та пострибати на батуті. Славні гайдамаки запрошували усіх охочих на смачний куліш, катали дітей на конях а проводили змагання: “лава на лаву”, перетягування линви, двобій на колоді та ін. Розваг вистачало на всіх. Монетний двір запрошував усіх охочих відбити пам’ятну монету “День будівельника”, на якій з одного боку було зображено будівельну каску, а з іншого – герб Здолбунова.

Увечері розпочалася концертна програма. Вітали винуватців свята з їх професійним днем дитячі та дорослі колективи колективи БКЦ, ВІА “Візерунки” та рок-гурт “Жнива”, який відзначився цього року на фестивалі “Тарас Бульба”; саксофоніст Андрій Кізім та учасник українського “Х-фактору” Віталій Буняк.

“Родзинками” святкування став спільний запуск усіма бажаючими “небесних ліхтариків”, які чудово пливли у вечірньому небі, та неперевершений феєрверк о 22.00, яким і завершився День будівельника-2013.

Судячи із відгуків тих, хто прийшов у сквер Цементників, – свято вдалося: і місця було багато, і розваг достатньо, і феєрверк сподобався.

Що ж свято пройшло, почалися будні, але, надіємося, що фото, зроблені цього дня, ще раз нагадають усім найкращі моменти цього дійства.

Світлана Боярська, фото Микола Мокрик

коментарі до фото з добрим гумором

den budivelnika_1

Ух ти, яка закуска буде!den budivelnika_2 den budivelnika_3 den budivelnika_4

Ее, мамо, пригальмуй, дай-но я заціню цю панянку у червоній кофтинці.den budivelnika_5

den budivelnika_6

Нннаааааааden budivelnika_7 den budivelnika_8

І-го-го, понеслись
den budivelnika_9

Три богатирі, вид ззаду
den budivelnika_10

Брателла, йо-ма-йо, ми у фіналі!

den budivelnika_11

Що ж ти, конику, так рано впавden budivelnika_12

Чуєш, ти там зверху, я тобі реально кажу, задача: ЇХ вершника зкинути, а НЕ МЕНЕ задушити

den budivelnika_13

Слухай,  вже пора додому! А то мені привидилось, що переді мною людина з чотирма ногами й двома руками!den budivelnika_14

Так, обережно, обережно, тільки не впадіть. ми страховок не оформлювали.

den budivelnika_15

Я бачив, як Кличко б’є правою в бороду. Хоч покажу? Йоооden budivelnika_16
den budivelnika_18

Тягніть сильніше, там нам ціла команда стронгменів протидіє!

den budivelnika_19

Стронгмени казали пізніше підійдуть, то поки я один вас потримаю
den budivelnika_21

Злізь з ноги, я тобі кажу! – Не злізу! – Злізь, Христом Богом прошу, бо вже не можу..

den budivelnika_23 den budivelnika_24 den budivelnika_25 den budivelnika_26

den budivelnika_27 den budivelnika_29 den budivelnika_30 den budivelnika_31

den budivelnika_32 den budivelnika_33 den budivelnika_34 den budivelnika_35

den budivelnika_36 den budivelnika_37 den budivelnika_38

Капець, ти це бачила? Висить догори ногами!! – Та не звертай уваги, вона з вчорашнього дня тут крутитьсяden budivelnika_39

den budivelnika_40 den budivelnika_41

Повторюй за мною: перпендикуляр-це лінія відносно іншої лінії, яка проходить під кутом 90 градусів..den budivelnika_42 den budivelnika_43

den budivelnika_45 den budivelnika_46 den budivelnika_47 den budivelnika_48

УРАААА!!!!

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети