Здолбунів хоче змінити межі міста

Всього на території Рівненської області знаходиться 1026 населених пунктів, з них: 11 міст, 16 селищ міського типу та 999 сіл.  

На даний час згідно розроблених проектів землеустрою, встановлено межі 1023 населених пунктів. Крім того прийняті рішення районних рад про зміну меж 11 населених пунктів на території Володимирецького та Сарненського районів. На 2014 рік з місцевих бюджетів передбачено фінансування на зміну меж населених пунктів в сумі 436,6 тисяч гривень.

Також виконуються роботи щодо зміни меж населених пунктів міста Кузнецовськ і 38 сільських населених пунктів та встановлення меж 2 сільських населених пунктів на території Гощанського району. Ініціюється питання зміни меж міст Березне, Корець, Здолбунів.

Прес-служба Держземагентства в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети