Здолбунівщина у п’ятірці кращих та діє «ProZorro»

На колегії Рівненської ОДА оцінили райони за рівнем соціально-економічного розвитку у третьому кварталі. Так, очолив загальнообласний рейтинг Рівненський район, котрий за три місяці за рівнем розвитку піднявся на одну сходинку і посів перше місце.

Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський під час колегії. Зокрема, Рівненський район – лідер з продажу промислової продукції, також його агропідприємства збільшили виробництво сільськогосподарської продукції, у тому числі тваринницької галузі.

За ним у рейтингу – Демидівщина. А третю позицію у рейтингу зайняла Млинівщина. Зокрема, у цих районах одні з найвищих темпів зростання обсягів реалізованої продукції, нарощування обсягів виробництва сільгосппродукції, відсутня заборгованість із заробітної плати.
Слід відзначити, що у Здолбунівському районі один з найвищих темпів зростання рівня соціально-економічного розвитку.
Нагадаємо, райдержадміністрації оцінюють за 13-ма показниками, зокрема, фінансово-економічною ситуацією в районі, залученням інвестицій, наповненням бюджетів.

Разом з тим, голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков поцікавився у Юрія Приварського, як в області реалізовується система електронних державних закупівель «ProZorro». «На сьогоднішній день усі структурні підрозділи ОДА, РДА та міськвиконкоми підключилися до системи електронних закупівель. В цілому на сайті системи зареєстровано 114 тендерних закупівель, які проводять бюджетні установи області, на загальну суму понад 11 мільйонів гривень. Найбільше таких установ у Березнівському, Здолбунівському, Володимирецькому та Дубенському районах», – прозвітував перший заступник голови ОДА.

Тож Віталій Чугунніков доручив керівникам районів активізувати роботу у цьому напрямку, аби усі установи до кінця року були підключені до цієї системи.

«Усі публічні кошти повинні розподілятися прозоро та відкрито. Таким чином ми усунемо корупційну складову у використанні бюджетних грошей, а громадськість матиме змогу контролювати фінансові процедури. Проте, аби система «ProZorro» якісно впроваджувалася в області, потрібно навчити людей, як проводити закупівлі в електронній системі. Не повинно бути так, що є система, але вона не працює», – зазначив Віталій Чугунніков.
Здолбунів діє «ProZorro»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети