“Здолбунів City” – успішний приклад просування регіонального інтернет-ЗМІ

scr_keys

Наш сайт завдяки консультаціям SEO-спеціалістів SiteClinic.ru, став успішним прикладом оптимізації і просування регіонального інтернет-ЗМІ. У корпоративному блозі одеської компанії SiteClinic.ru з’явилася стаття нашого SEO-консультанта – здолбунівчанина Дмитра Хомицького.

У статті “Кейс: Как оживить посетителями региональное интернет-СМИ” Дмитро на прикладі http://www.zdolbunivcity.net/ показує, як оптимізувати і успішно просувати сайт регіонального інтернет-ЗМІ своїми руками і без фінансових вкладень.

Основні пункти статті:

  • Первісна оптимізація
  • Сніпети
  • Контент
  • Соціальні мережі
  • Стрічки новин

Радимо ознайомитися з цим матеріалом всім власникам регіональних інтернет-ЗМІ, у яких в штаті немає SEO-спеціалістів і веб-програмістів, а також дуже обмежений бюджет.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети