Здолбунів чи Дубно візьмуть цьогорічний зимовий трофей?
24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ
ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ
4 СІЧНЯ (СУБОТА) | |||||
Майданчик MAANS | |||||
Ліга «Е» 1/2 фіналу | |||||
82 | 10.00 | А6 – В6 ФК Здовбиця-BAZUKA – Хемп-01 | 41 | 5:1 | |
83 | 10.50 | С6 – D6 Форвард – Дядя Женя | 42 | 5:4 | |
Ліга «D» 1/2 фіналу | |||||
84 | 11.40 | А5 – В5 Академіка-MAANS-ветерани – Сигнал | 39 | 7:7 п/п 1:4 | |
85 | 12.30 | С5 – D5 ДЮСШ – Puma | 40 | 3:2 | |
1/4 фіналу | |||||
86 | 13.20 | пер 1 – пер 2 Танчик – ФК Здолбунів | пер 9 | пр 13 | 3:5 |
87 | 14.10 | пер 3 – пер 4 Зірка – Dream team | пер 10 | пр 14 | 3:5 |
Ліга «B+C» 1/4 фіналу | |||||
88 | 15.00 | пр 19 – пр 20 Нова Мощаниця – ФК Розваж | пер 27 | пр 31 | 1:2 |
89 | 15.50 | пр 21 – пр 22 AGRO BEST GRUP – Арсенал-Глинськ | пер 28 | пр 32 | 1:0 |
90 | 16.40 | пр 23 – пр 24 Альянс – BAZIKALO | пер 29 | пр 33 | 5:9 |
91 | 17.30 | пр 25 – пр 26 Атлетик – ФК Квасилів | пер 30 | пр 34 | 2:2 п/п 5:4 |
5 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ) | |||||
Майданчик MAANS | |||||
Ліга «C» 1/2 фіналу | |||||
92 | 10.30 | пр 31 – пр 32 Нова Мощаниця – Арсенал-Глинськ | 37 | 3:4 | |
93 | 11.20 | пр 33 – пр 34 Альянс – ФК Квасилів | 38 | 5:0 т.р. | |
Ліга «B» 1/2 фіналу | |||||
94 | 12.10 | пер 27 – пер 28 ФК Розваж – AGRO BEST GRUP | 35 | 1:5 | |
95 | 13.00 | пер 29 – пер 30 BAZIKALO – Атлетик | 36 | 6:3 | |
1/4 фіналу | |||||
96 | 13.50 | пер 5 – пер 6 Бастіон – Benny Hill | пер 11 | пр 15 | 1:0 |
97 | 14.40 | пер 7 – пер 8 Б-52 – Галактікос | пер 12 | пр 16 | 3:8 |
Ліга «Е» | |||||
98 | 15.30 | Малий фінал пр 41 – пр 42 Хемп-01 – Дядя Женя | 3:11 | ||
99 | 16.20 | Фінал пер 41 – пер 42 ФК Здовбиця-BAZUKA – Форвард | 4:0 | ||
Ліга «D» | |||||
100 | 17.20 | Малий фінал пр 39 – пр 40 Академіка-MAANS-ветерани – Puma | 6:3 | ||
101 | 18.10 | Фінал пер 39 – пер 40 Сигнал – ДЮСШ | 4:8 |
Сітка змагань
24-го відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району
з міні-футболу сезону 2019 року
1/8 1/4 1/2 ФІНАЛ
29.12.2019 | 04-05.01.2020 | 11.01.2020 | 12.01.2020 |
A1 «ТАНЧИК» | |||
12:4 | Пер 1 «ТАНЧИК» | ||
Прог 19 | |||
B4 «НОВА МОЩАНИЦЯ» | 3:5 | ||
Пер 9 ФК «ЗДОЛБУНІВ» | |||
Прог ¼ 13 | |||
C2 ФК «РОЗВАЖ» | |||
2:3 | Пер 2 ФК «ЗДОЛБУНІВ» | ||
Прог 20 | |||
D3 ФК «ЗДОЛБУНІВ» | |||
поч. 11.40 | |||
D2 «AGRO BEST GRUP» | |||
1:4 | Пер 3 «ЗІРКА» | ||
Прог 21 | |||
C3 «ЗІРКА» | 3:5 | ||
Пер 10 «DREAM TEAM» | |||
Прог ¼ 14 | |||
B1 «DREAM TEAM» | |||
5:1 | Пер 4 «DREAM TEAM» | ||
Прог 22 | |||
A4 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» | |||
поч. 13.20 | |||
С1 «БАСТІОН» | |||
2:0 | Пер5 «БАСТІОН» | ||
Прог 23 | |||
D4 «АЛЬЯНС» | 1:0 | ||
Пер 11 «БАСТІОН» | |||
Прог 1/4 15 | |||
A2 «BENNY HILL» | |||
5:3 | Пер 6 «BENNY HILL» | ||
Прог 24 | |||
B3 «BAZIKALO» | |||
поч. 12.30 | |||
B2 «Б-52» | |||
4:0 | Пер 7 «Б-52» | ||
Прог 25 | |||
A3 «АТЛЕТИК» | 3:8 | ||
Пер 12 «ГАЛАКТІКОС» | |||
Прог 1/4 16 | |||
D1 «ГАЛАКТІКОС» | |||
2:0 | Пер 8 «ГАЛАКТІКОС» | ||
Прог 26 | |||
C4 ФК «КВАСИЛІВ» | 12.01.2020 | ||
Матч за 3-є місце | |||
поч. 12.20 |
Здолбунівська РФФ
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.