. Здавали квартиру в оренду - задекларуйте доходи, Здолбунівська податкова | Здолбунів City

Здавали квартиру в оренду – задекларуйте доходи, – здолбунівська податкова

kvartyraЗдолбунівська ОДПІ нагадує, якщо громадянин здає свою квартиру, будинок, кімнату тощо в оренду чи суборенду, житловий найм чи піднайм іншому громадянину, то особою, відповідальною за нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету, є орендодавець.

Такий платник податку – орендодавець – зобов‘язаний самостійно нарахувати та сплатити податок на доходи фізосіб до бюджету за ставкою 15% та/або 17%. Податок сплачується щокварталу, протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.

Сума отриманого доходу та сплаченого протягом звітного року податку за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи.

Тобто громадяни, які отримували доходи від надання нерухомості в оренду у 2013 році, повинні задекларувати отримані доходи до 1 травня 2014 року.

Слід зазначити, що нотаріуси у разі нотаріального посвідчення договору оренди зобов‘язані надіслати інформацію про такий договір до відповідного органу Міндоходів  за адресою орендодавця.

Рієлтери також надають інформацію про укладені за їх посередництвом договори про оренду нерухомості до Здолбунівської ОДПІ.

Здолбунівська ОДПІ

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама