Здається в оренду приміщення

Комунальне підприємство «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» оголошує конкурс на здачу в оренду нежитлового адміністративного приміщення, яке  знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14.

Здається нежитлове адміністративне приміщення на першому поверсі – каб. № 136 загальною площею 15,2  м. кВ. та на другому поверсі – каб. 207 загальною площею 10, 8  м. кв.

Документи приймаються протягом 20 днів з дня опублікування цього оголошення за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14, каб. 417. За довідками звертатися за телефоном 2-51-10

на правах реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети