Збори у залізничному ліцеї

16 лютого 2013 року у стінах місцевого БКЦ відбулися загальноліцейні батьківські збори, де зібралися усі учасники навчального процесу, аби обговорити важливі питання виховання молоді. Адже успіх будь-якого навчального закладу базується саме на співпраці педагогів з батьками, бо саме вони є головними вихователями своїх дітей. Розпочалися збори з доповіді – презентації директора нашого ліцею Шевчука Р.І. про навчальну діяльність ліцею за І півріччя 2012 – 2013 н. р., підсумки навчально-виховного процесу, виробничу діяльність учнівського колективу і завдання, поставлені перед  батьками. Подана інформація про використання спонсорської допомоги.

Було підбито підсумки зробленого, намічено подальшу роботу щодо навчання і виховання ліцеїстів. Зазначено, що велика робота проводиться з вдосконалення навчально-матеріальної бази, підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників. Для учнів створені всі умови для якісного навчання та комфортного проживання, освоєння загальноосвітніх і спеціальних дисциплін та набуття професійної майстерності. На екрані батьки змогли побачити навчальні кабінети, виробничі майстерні, побутові приміщення, кімнати гуртожитку, душові, вмивальні, кімнати самопідготовки та приготування їжі до і після проведених ремонтів. Батьки змогли побачити своїх дітей під час навчання, виробничої діяльності, у позаурочній роботі, на спортивних майданчиках, у побуті. Адже учні більше часу проводять у ліцеї, ніж вдома. Тому дорослішають, мужніють, набувають життєвого досвіду саме у стінах нашого навчального закладу.

Велика увага у нашому ліцеї приділяється позаурочній виховній роботі. І ця робота проводиться у тісній співпраці з органами кримінальної міліції. Тому на збори був запрошений Трофімчук Є. В. – старший оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей, який виступила з доповіддю «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Впродовж років, для покращення навчання та виховання учнів, ліцей тісно співпрацює з батьками. Для цього щороку обирається батьківський комітет, з яким вирішується ряд важливих питань. Саме тому і цього року на порядку денному одним з питань були вибори батьківського комітету. Усі не байдужі батьки могли запропонувати свою кандидатуру для обрання в батьківський комітет ліцею.

А на завершення офіційної частини зборів відбулося найприємніше – нагородження відмінників навчання та виробничої діяльності, активних учасників художньої самодіяльності, кращих спортсменів ліцею та переможців конкурсів професійної майстерності. Вони були нагороджені грамотами та призами за рахунок учнівського профспілкового комітету.

З роками склалася традиція закінчувати загальні батьківські збори концертом художньої самодіяльності. Більше 120-ти учнів займаються у хоровому гуртку, оркестрі духових і народних інструментів, гурті естрадної пісні, ансамблі барабанщиць. Це дає їм великі можливості розкрити свої творчі таланти. Огляд художньої самодіяльності був представлений різними жанрами. Зачарували присутніх народні пісні у виконанні учасників хорового гуртка під керівництвом Мартинюк Т.Г., естрадні – учасників гурту «Мереживо» під керівництвом Коломиса В.В., та пісня у виконанні ансамблю викладачів ліцею «Яскраві барви».

Глядачі також були вражені грою духового оркестру (керівник Денисюк В.В.) та оркестру народних інструментів на чолі з Ткачиком О.Й. Вже вкотре на широкий загал представив свої музичні номери колектив барабанщиць «Самба» (керівник Галас М.В.). Майстерність художніх колективів відмітили оплесками не тільки присутні у залі, а й директор Рівненського навчально-естетичного центру Климюк Володимир Миколайович, який подякував Шевчуку Р.І. за підтримку і розвиток колективів художньої самодіяльності. Привітала учасників художньої самодіяльності і методист Рівненського обласного навчально-методичного центру естетичного виховання учнів профтехосвіти Сидорчук Любов Миколаївна, яка високо оцінила професіоналізм виступаючих, роботу адміністрації та керівників гуртків художньої самодіяльності ліцею.

Батьки, гості та усі присутні отримали масу задоволення від побаченого та почутого.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети