Збільшено поріг доходу для першої групи ФОПів

З 1 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28.12.2014 №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Так, відповідно до змін підвищується до 300 тис. грн. (до 1 січня 2015 року було 150 тис. грн.) максимальний поріг доходу, що дозволяє обирати першу групу єдиного податку. Для платників другої групи єдиного податку максимальний поріг доходу становить 1,5 млн. гривень (до 1 січня 2015 року — 1 млн. грн.).

Зменшуються відсоткові ставки єдиного податку для третьої групи платників єдиного податку, а саме:

3% або 5% від доходу зменшуються до 2% – у разі сплати ПДВ;

5% або 7% від доходу до 4% – без сплати ПДВ.

Нагадуємо, що для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку третьої та п’ятої групи кінцевий термін подання декларації закінчується 9 лютого 2015 року.

Довідково: у минулому році фізичні особи – підприємці сплатили 44,5 млн. грн. єдиного податку, що на 14,0 %, або на 6,2 млн. грн. більше, ніж у 2013 році.

Здолбунівська ОДПІ



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети