Завтра здолбунівська Толока

Анонс від Волонтерського руху волонтерів. У зв’язку із тим, що Здолбунівська міська рада, напевне уважно читає наші анонси про акцію 12 квітня і вже встигла прибрати вулицю Яворницького, у нас залишається дві точки збору: кладовище і посадка біля зупинки 142 км та гідропарк. Тому прохання визначитись хто на яке місце приходить і бере із собою друзів, засоби для прибирання, гарний настрій. Прохання максимально серйозно поставитись до цього, щоб організатори уявляли реальну кількість волонтерів, що прийдуть робити місто чистішим.banner_1204_1-550x366 (1)

ДУЖЕ важливе доповнення! Станом на сьогоднішній ранок ситуація на гідропарку така: сміття по газонам не багато, дуже не багато, але є його достатньо саме у прибережній зоні і у воді!! Отже, щоб його звідти дістати то треба щоб було відповідне гумове взуття хоч у пару чоловік і граблі для листя чи довгі палки-крюки щоб його підтягувати до берега. Без цього справа буде марна. Крім того не дуже тепло, мяко кажучи. Ще одне по доріжкам багато сміття, яке можна просто замітати на купу і збирати в пакети. Для цього потрібні віники. У нас їх є всього два, які люди залишили з минулої толоки. ще в нас є двоє садових граблів і два десятки рукавиць. жодної іншої допомоги більше ні від кого не очікується. Тому як підготовлені прийдемо так все і буде. За машину, яка вивезе сміття домовились. Точки залишається дві, потрібно щоб і там і там були люди. на 142 км. Зібрати все що літає на очищеній території і зайти вглиб до спортмайданчикка наскільки буде сил і можливостей. там серед дерев по такій погоді навіть буде затишніше ніж на відкритому майданчику гідропарку. Для дітвори і школярів будуть сюрпризи!-принаймні один із підприємців пообіцяв це.

Обговорення і деталі тут: https://vk.com/zdolbuniv_city   https://vk.com/clubvolonterivВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети