Завтра сесія міської ради – депутат обласної ради висловив своє незадоволення політикою мера

На своїй сторінці у ФБ, депутат Рівненської обласної ради від Здолбунова, Володимир Ковальчук, висловив свої розлогі роздуми з приводу, неефективної на його думку, політики Здолбунівської міської ради, зокрема міського голови та виконавчого апарату ради, секретаря ради.

Наводить приклади намагання розподілу бюджетних коштів без врахування думки депутатів, інколи навіть наперед фінансуючи роботи на які депутати не давали згоди. Перепало у дописі меру Ігорю Ольшевському та голові райради Олегу Дацюку. Повний текст можна переглянути на сторінці депутата: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1365757513523643&id=100002682224238

Пообіцяв обласний депутат, що сесія буде гарячою, однак кадрових питань на ній розглядатись не буде. Напевне акцент все таки на нераціональному використанні бюджетних коштів та непрозорій діяльності ради,  а не персоналіях.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети