Завтра презентуватимуть стратегію Рівненської області

stratУ цей проект, над яким працювала група з 50 фахівців, увійшов аналіз виробництва області: промисловості, сільського господарства, будівельної галузі, а також інфраструктури Рівненщини. До роботи залучали аналітиків, науковців, держслужбовців, підприємців та депутатів. Вже завтра, 29 травня, об 11 годині проект Стратегії економічного та соціального розвитку області на період до 2020 року презентують громадськості та журналістам. Захід відкриватиме голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. До участі запрошені підприємці, науковці, журналісти, громадськість.

Місце проведення презентації: майдан Просвіти, 2,  великий зал засідань.

 Довідково: аналітично-описова частина проекту Стратегії розвитку області на період до 2020 року розміщена на офіційній веб-сторінці облдержадміністрації у розділі «Економічний та соціальний розвиток. Підготовка проекту стратегії розвитку області на період до 2020 року» http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/15565.htm

Прес-служба Рівненської ОДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети