Завтра представники Рівненщини приймуть участь у великому прикордонному Форумі
Переваги та можливості територіальної співпраці між Білоруссю і Україною для державних організацій і громадянського суспільства в обох країнах стануть головною темою регіональної конференції, яка відбудеться 14 листопада в Житомирі.
Регіональна конференція «Шлях до зміцнення територіальної співпраці країн Східного партнерства: Програма територіальної співпраці Білорусь – Україна», організатором якої виступає Програма сприяння територіальної співпраці країн Східного партнерства ( EaPTCpport Programe), відбудеться у приміщенні Житомирської обласної ради. Конференція має подвійне завдання : поінформувати широку громадськість про можливості та переваги, які можуть отримати державні та громадські організації прикордонних регіонів Білорусі та України від участі у Програмі, а також надати майданчик для відкритого обговорення пріоритетів та перспектив територіального співробітництва на місцевому рівні з урахуванням особливостей і потреб регіонів. У роботі конференції візьмуть участь представники міністерств і відомств з Білорусі та України, прикордонних регіональних і місцевих органів влади, організацій громадянського суспільства та європейські експерти.
Для участі у заході запрошений і керівник громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» Микола Орлов, а також представники обласної влади.
Нагадаємо, що представники програми вже відвідували Рівненщину і ось тепер візит до сусідів житомирян. Так як Рівненська область є сусідньою до Гомельської та Брестської у Білорусі, то саме у співпраці із цими областями і можна готувати (треба) проекти транскордонної співпраці. Можливо у Здолбунівської влади чи громадських інституцій є ідеї з цього приводу. Пишіть, пропонуйте, знайомтесь із деталями співпраці тут.
Довідково: Метою Програми сприяння територіальної співпраці країн Східного партнерства ( EaPTC Support Programme ) є створення сприятливих умов для програм територіальної співпраці Азербайджан – Грузія , Вірменія – Грузія , Білорусь – Україна , Молдова – Україна з урахуванням специфіки кожного регіону , а також зміцнення потенціалу місцевих та регіональних державних органів та організацій громадянського суспільства в процесі розробки та реалізації спільних транскордонних проектів територіального співробітництва. Європейський Союз виділяє 12,5 млн. євро на фінансування чотирьох перерахованих програм територіальної співпраці країн Східного партнерства. Східне партнерство – ініціатива Європейського Союзу , спрямована на зміцнення зв’язків між ЄС та його східними сусідами.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.