. Завтра громадськість Здолбунівщини обговорить кандидатуру на посаду голови РДА | Здолбунів City

Завтра громадськість Здолбунівщини обговорить кандидатуру на посаду голови РДА

buhalo_4Сьогодні на президії Здолбунівської районної ради було повідомлено про те, що три опозиційні партії рекомендували чи то узгодили кандидатуру 27 річного свободівця Олександра Бухала на посаду голови Здолбунівської РДА.

Цю інформацію підтвердив, голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. За його словами, відповідну пропозицію він вніс на розгляд громадськості Здолбунівщини. Повідомляє “ВСЕ

– Якщо громадськість погодить цю кандидатуру, то Олександр Бухало очолить Здолбунівську РДА. Попередньо планується, що це питання розглядатиметься під час сесії Здолбунівської районної ради. Якщо ж громадськість буде проти цієї кандидатури, то ми з’ясовуватимемо чому і після цього прийматимемо рішення. Тобто, без погодження з громадою призначення не відбуватиметься, – зазначив Сергій Рибачок.

Раніше повідомлялось, що при висуненні кандидатур на керівні посади нова влада буде керуватись трьома ППП: порядність, патріотизм, професіоналізм, а не Приналежність до Правильної Партії.

Саме Олександр Бухало був тим депутатом, який оголосив про те, щоб поставити питання недовіри попереднього голови РДА Віталію Шулю.

buhalo_2

Знову у 65 – тисячному Здолбунівському районі не знайшлося достойника, вартого посади голови РДА, тому вимушені пропонувати рівнянина (хоча родом Олександр зі Здолбунівщини, тому його можна вважати не повністю легіонером), магістра історії, за інформацією сайту здолбунівської райради, безробітного, депутата Здобунівської райради.buhalo_3

Щодо політичної діяльності, то можна відмітити, що Олександр Бухало, є одним із найактивніших молодих політиків району. Останнім часом, після недостворення НО Майдан, відчувається підпадання молодого політика під вплив більш потужної та чисельної, бізнесово спроможнішої ВО “Батьківщина” в районі.

Спочатку подейкували, що оголошене депутатом-колегою Олесандром Бондарцем питання недовіри заступнику голови райради Якову Мельнику було продиктоване необхідністю працевлаштувати на його місце Олександра Бухала, як показав час апетити за два тижні виросли.

Олександр Бухало гострий на слово, запальний, вносить багато пропозицій на сесіях, особливо щодо політичних питань. Реагує на звернення жителів, тому часто можна чути озвучені ним і депутатські запити, зокрема про ремонт мосту в с.Дермань Другий і інформацію про зустрічі із наприклад, працівниками заводу, яким заборгували зарплату за багато місяців. До своїх заслуг Олександр Бухало відносить захист майданчиків ДЮСШ на яких планували створити футбольну приватну Академію.buhalo_1

Разом із колегою Олександром Бондарцем, теж депутатом і свободівцем, ініціювали проект футбольного майданчика у с.Нова Мощаниця на Здолбунівщині. Цитуємо: Депутат Здолбунівської районної ради  Олександр Бухало запевнив, що цей проект буде не останнім: “Подібний проект у рамках пропаганди серед молоді здорового способу життя та створення необхідних умов для самореалізації молоді в селі буде продовжено. В подальшому ми плануємо залучати до спільної роботи громади інших сіл району задля спільного розв’язання проблем”. Який стан справ із проектом і чи вдалось його реалізувати завтра можна буде запитати безпосередньо у п.Бухала в сесійній залі.

Щодо професійної діяльності, то після закінчення магістратури за історичним напрямком в РДГУ про неї нам нічого не відомо.

Жодного разу не був помічений у костюмі :).

Резюмуємо: патріот, активний депутат, житель м.Рівне, без управлінського досвіду та базової економічної, юридичної чи менеджерської освіти, має підтримку опозиційних партій району, 27 років, член партії “Свобода”, у корупційних зв’язках не помічений.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Рита

  Завал повний!

  • Катерина

   Невже не знайшлось кращої кандидатури!!! Я нічого проти нього не маю але це призначення насторожує! Дана посада вимагає не гарячої голови, а здорового глузду, досвід. У мене немає коментарів……….

   • Максим

    Кадрова політика, яку веде голова ОДА -це ГАНЬБА для випускника НаУ “Острозька академія” Рибачка

 • Alex

  Та це просто нонсенс! Особисто проти хлопця нічого не маю. Молодий активний, з гарячою головою, але ж треба ще ж дивитися на досвід. Як можна керувати районом у 27 років, не маючи за плечима ніякого досвіду окрім протирання парт протягом 5 років у вузі?
  По таких мірках можна будь-кого призначити на посаду голови РДА, аби лишень мав ступінь магістра і мав гарячу голову. Ситуація в країні не проста, проблем в районі більше ніж достатньо – не уявляю, як він збирається це все вирішувати, і про чому вирішувати потрібно ефективно. Районом керували і досвідченіші управлінці, та й в них не зовсім добре виходило. Одна справа бути депутатом райради, ходити на засідання, вносити різні пропозиції, депутатські запити та всіляко їх обстоювати – а зовсім інша справа очолити цей весь механізм.
  Побачимо, що з цього вийде. На даний момент ясно одне: кадрова криза в районі гостріша, ніж це можна було уявити:)))

 • Микола

  То що є шутка?

  • Здолбунівсіті

   Приходьте на 10.00 в РДА і все на свої очі побачите)

 • Рита

  Навіть звичайна маленька фірма вимагає на певні посади досвід роботи! А тут керувати районом – за іграшку, нічого не потрібно. Грайтесь. Жаль тільки, що страждатимуть люди.

 • юрій

  Нехай попробує. Я думаю він знає на що йде в такий важкий період для держави і для району. Йому зараз не позаздриш. але якщо не буде цуратись і буде прислухатись до більш досвідчених та, особливо, голови районної ради, якщо буде бажання швидко вчитись і працювати, маю надію що справиться. Немає в тому нічого складного. Л.Ю.П.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама