Завтра громадськість Здолбунівщини обговорить кандидатуру на посаду голови РДА

buhalo_4Сьогодні на президії Здолбунівської районної ради було повідомлено про те, що три опозиційні партії рекомендували чи то узгодили кандидатуру 27 річного свободівця Олександра Бухала на посаду голови Здолбунівської РДА.

Цю інформацію підтвердив, голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. За його словами, відповідну пропозицію він вніс на розгляд громадськості Здолбунівщини. Повідомляє “ВСЕ

– Якщо громадськість погодить цю кандидатуру, то Олександр Бухало очолить Здолбунівську РДА. Попередньо планується, що це питання розглядатиметься під час сесії Здолбунівської районної ради. Якщо ж громадськість буде проти цієї кандидатури, то ми з’ясовуватимемо чому і після цього прийматимемо рішення. Тобто, без погодження з громадою призначення не відбуватиметься, – зазначив Сергій Рибачок.

Раніше повідомлялось, що при висуненні кандидатур на керівні посади нова влада буде керуватись трьома ППП: порядність, патріотизм, професіоналізм, а не Приналежність до Правильної Партії.

Саме Олександр Бухало був тим депутатом, який оголосив про те, щоб поставити питання недовіри попереднього голови РДА Віталію Шулю.

buhalo_2

Знову у 65 – тисячному Здолбунівському районі не знайшлося достойника, вартого посади голови РДА, тому вимушені пропонувати рівнянина (хоча родом Олександр зі Здолбунівщини, тому його можна вважати не повністю легіонером), магістра історії, за інформацією сайту здолбунівської райради, безробітного, депутата Здобунівської райради.buhalo_3

Щодо політичної діяльності, то можна відмітити, що Олександр Бухало, є одним із найактивніших молодих політиків району. Останнім часом, після недостворення НО Майдан, відчувається підпадання молодого політика під вплив більш потужної та чисельної, бізнесово спроможнішої ВО “Батьківщина” в районі.

Спочатку подейкували, що оголошене депутатом-колегою Олесандром Бондарцем питання недовіри заступнику голови райради Якову Мельнику було продиктоване необхідністю працевлаштувати на його місце Олександра Бухала, як показав час апетити за два тижні виросли.

Олександр Бухало гострий на слово, запальний, вносить багато пропозицій на сесіях, особливо щодо політичних питань. Реагує на звернення жителів, тому часто можна чути озвучені ним і депутатські запити, зокрема про ремонт мосту в с.Дермань Другий і інформацію про зустрічі із наприклад, працівниками заводу, яким заборгували зарплату за багато місяців. До своїх заслуг Олександр Бухало відносить захист майданчиків ДЮСШ на яких планували створити футбольну приватну Академію.buhalo_1

Разом із колегою Олександром Бондарцем, теж депутатом і свободівцем, ініціювали проект футбольного майданчика у с.Нова Мощаниця на Здолбунівщині. Цитуємо: Депутат Здолбунівської районної ради  Олександр Бухало запевнив, що цей проект буде не останнім: “Подібний проект у рамках пропаганди серед молоді здорового способу життя та створення необхідних умов для самореалізації молоді в селі буде продовжено. В подальшому ми плануємо залучати до спільної роботи громади інших сіл району задля спільного розв’язання проблем”. Який стан справ із проектом і чи вдалось його реалізувати завтра можна буде запитати безпосередньо у п.Бухала в сесійній залі.

Щодо професійної діяльності, то після закінчення магістратури за історичним напрямком в РДГУ про неї нам нічого не відомо.

Жодного разу не був помічений у костюмі :).

Резюмуємо: патріот, активний депутат, житель м.Рівне, без управлінського досвіду та базової економічної, юридичної чи менеджерської освіти, має підтримку опозиційних партій району, 27 років, член партії “Свобода”, у корупційних зв’язках не помічений.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети