. Завод здолбунівського керівника "Батьківщини" - ліквідований, тому що визнаний банкрутом | Здолбунів City

Завод здолбунівського керівника “Батьківщини” – ліквідований, тому що визнаний банкрутом

Як повідомляє Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, 20 лютого господарський суд ліквідував ВАТ «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій». Як повідомляє РВ, керівником та одним із засновників підприємства є Максим Голуб — депутат Здолбунівської міської ради від «Батьківщини». У коментарі телефоном Максим Голуб спростував  інформацію стосовно його причетності до заводу.vlasniki zbk

За інформацію ДКЦПФР найбільшим акціонером цього заводу був керівник ВО “Батьківщина” в районі, депутат Здолбунівської райради Олег Дацюк, який мав майже 40% акцій, а на період ліквідації ще менше.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама