Завершився писанкарський марафон на Здолбунівщині

орестів04.04.2015 р. 13.30 год. в приміщенні клубу с. Орестів відбувся майстер клас з писанкарства “Чарівна писанка”

В приміщенні клубу с.Ільпінь 3 квітня 2015 року відбувся майстер клас з писанкарства. Завідуюча клубом Тетяна Босюк розповіла про писанки, їхню історію, кольори та орнаменти, традиції розпису у різних регіонах України, навчала гуртківців  виготовляти великодні писанки.ільпінь (2)

ільпінь (1)

Майстер клас із писанкарства було проведено 03.04.2015 року в приміщенні будинку культури с. Ступно  працівниками будинку культури та місцевим бібліотекарем. Участь у ньому прийняли діти віком від 9 до 15 років. Дітям було представлено декілька видів розпису у різних техніках виконання. В основному займалися розписуванням писанок воском дерев’яними писачками  та так званим лемківським розписом, в основу якого лягли прості елементи.ступно (1) ступно (2)

В Копитківському будинку культури   1  квітня відбувся майстер – клас з писанкарства. Учасники акції ознайомились з технікою писанкарства та продумавши свої узори, взялися до роботи. Усі завзято працювали над своїми витворами і в результаті усі раділи своїми писаночками.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А   3   квітня відбулася акція в бібліотеці для наймолодших учасників. Дітки мали змогу ознайомитись з виставкою тематичної літератури з писанкарства, та технікою лемківської писанки. В загальному  акції «Розмалюй  свою  писанку»  прийняло  участь 20 дітей і 5 дорослих.

Усім сподобалась акція і сподіваємось, що наші майстер –    класи не залишать байдужими  присутніх і ще більше з’явиться оригінальних писаночок у великодніх кошиках.

9 квітня у рамках акції “Великодня писанка – тисячолітній код української нації” у селі Івачків пройшов майстер-клас з писанкарства  на базі Івачківської ЗОШ І-ІІ ст.Вчились виготовляти писанки учні 2-9 класів. Майстер-клас проводили вчитель образотворчого мистецтва Івачківської ЗОШ Тетяна Ніколіна, зав. ПШБ с.Івачків Сніжана Олексюк та художній керівник СБК Анатолій Тхор.Івачків (1) Івачків (2) Івачків (3)

09 квітня 2015 року в Здолбунівському районному будинку культури фінішувала інтерактивна мистецька акція «Великодня писанка-тисячолітній код української нації»  розіграшем Великодньої лотереї, до якої долучилися всі, хто приймав участь в майстер-класах з писанкарства, які відбувалися протягом 26.03.2015-09.04.2015 року в клубних закладах та бібліотеках району, Здолбунівській музичній школі та районному будинку культури.розіграш призів (3)

Для проведення лотереї були запрошені начальник відділу культури і туризму Здолбунівскої райдержадміністрації Е. Стеценко, головні спеціалісти відділу культури і туризму Здолбунівскої райдержадміністрації О. Мазепа та В. Боярчук, директор Здолбунівської музичної школи О. Моторний, директор Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею О. Тищенко, представники Здолбунівської районної бібліотеки, клубу «Ветеран», працівники Здолбунівського РБК та представник Здолбунівської громадської молодіжної організації ЗЕОН, позаштатний кореспондент Здолбунівського інтернет-ресурсу ЗС Влад Нагорний, який і здійснював процедуру розіграшу призів.розіграш призів (1)

Отож, за результатами лотереї власниками великодніх призів та сувенірів стали:

Катерина, тел. 068хххх993 (блокнот)

Вікторія, тел. 096хххх037 (блокнот)

Анна, тел. 068хххх195 (блокнот)

Катерина, тел. 068хххх871 (екологічна сумка)

Галина, тел. 068хххх350 (екологічна сумка)

Ірина, тел. 096хххх438 (екологічна сумка)

Валентина, тел. 063хххх849 (барвники для яєць)

Вікторія, тел. 067хххх613 (барвники для яєць)

Світлана, тел. 068хххх782 (барвники для яєць)

Аліна, тел. 096хххх727 (барвники для яєць)

Іванна, тел. 097хххх760 (барвники для яєць)

Ліда, тел. 098хххх076 (косметика фірми «Farmasi»)

Тетяна, тел. 098хххх433 (виріб народної умілиці І. Кухар)

Ірина, тел. 097хххх037(виріб народної умілиці І. Кухар)

Наталія, тел.098хххх581 (виріб народної умілиці І. Кухар)

Тетяна, тел. 098хххх530 (виріб народної умілиці І. Кухар).

Всіх вітаємо з виграшем та дякуємо за участь у майстер-класах. Призи та сувеніри можна отримати в Здолбунівському районному будинку культури.

Виносимо подяку від ініціаторів та організаторів інтерактивної мистецької акції  народній умілиці Ірині Кухар, офіційному представнику компанії «Farmasi» Галині Лук’яновій, власникам кав’ярні «Старе місто» за люб’язно надані призи та сувеніри для розіграшу Великодньої лотереї.розіграш призів (2)

За час дії інтерактивної мистецької акції «Великодня писанка-тисячолітній код української нації» в клубних закладах, сільських бібліотеках району, Здолбунівській музичній школі, Здолбунівському районному будинку культури та Здолбунівській районній бібліотеці проведено 57 майстер-класів на яких було присутніми близько тисячі учасників.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети