Завершився аудит КП “Здолбунівське”, без порушень не обійшлося

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради за період з 01.01.2019 по 30.06.2022 і виявлено фінансових  порушень, що призвели до втрат ресурсів, на 1,6 млн гривень.

Зокрема, підприємством зайво отримано майже 941 тис. грн коштів міського бюджету за Програмою організації благоустрою населених пунктів через включення до розрахунку потреби витрат, які відповідно до укладених договорів, фактично відшкодовуються у складі діючого тарифу на платні послуги.

У 2019 році з обліку підприємства списана дебіторська заборгованість на суму 489 тис. грн, яка виникла внаслідок перерахування коштів за придбаний автомобіль-сміттєвоз, якого фактично не отримано. Відповідних заходів щодо стягнення цієї заборгованості та повернення коштів в повному обсязі не вжито.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, а керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги про усунення порушень.

На сьогодні вже відшкодовано понад 1 млн. грн. виявлених порушень, що призвели до втрат.

 

Пресслужба Управління Західного офісу

Держаудитслужби в Рівненській області

Від ЗС: як то кажуть що маємо в сухому залишку, програму за якою фінансували КП мільйон дали мільйон повернули, нічого нового, це нажаль стандартна практика фінансування збиткового КП, яке як було так і є збитковим, платних послуг населенню не надає, прейскуранта послуг для фірм, інших ОМС ми теж не бачили, т.то обслуговує потреби ОМС, яке є його засновником. Сплив сміттєвоз -фантом 2012 року, за часів правління інших керманичів. Ми єдині, хто тоді розслідували цю справу і довели її до судових рішень. Однак це не врятувало кошти, бо постачальником виявився той, хто ним виявився:), питання було де очі були тих, хто з ними угоду підписували. Але це питання в повітря, бо тих хто підписував документи вже  КП не керують.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети