Завдяки волонтерам гідропарк отримав нові сміттєві урни

волонтери в гідропарку (7)Чудовий вечір п’ятниці видався для волонтерів Здолбунівщини, які вкотре не словом, а ділом продемонстрували, як потрібно піклуватись про рідне місто. Півтора десятка членів громадських організацій ЗЕОН, Патріоти України та Волонтерського руху Здолбунівщини зібрали 19 пакетів сміття навколо місця майбутнього літнього відпочинку у гідропарку і встановили там чотири сміттєві урни. Приємно, що така проста, але така важлива година працетерапії стала можлива завдяки добрій волі молоді Здолбунова, допомозі ПАТ “Волинь-цемент” (цемент), ТОВ “Комунальних підприємств” (щебінь), Дмитро Корольов (автотранспорт) та центр гуманістичних технологій АХАЛАР (сміттєві урни).волонтери в гідропарку (3) волонтери в гідропарку (4)

Так було засмічено, здалека – пару пакетів, зблизька – море сміттяволонтери в гідропарку (5) волонтери в гідропарку (9) волонтери в гідропарку (10)

Не зіпсував настрій волонтерам і активіст в справі отримання земельних ділянок Захар Казнадзей, який вважав своїм обов’язком під’їхати до громади на велосипеді із маленькою дитиною в кріслі та висловити своє “фе” з приводу “показухи й картинки з прибиранням”. Видно, Захар Якимович погано слідкує за регулярними акціями волонтерів, можливо, ходити на сесії міської ради й писати заяви на отримання землі біля того ж гідропарку – значно приємніша справа.волонтери в гідропарку (14) волонтери в гідропарку (16) волонтери в гідропарку (18) волонтери в гідропарку (21) волонтери в гідропарку (22) волонтери в гідропарку (26)

Справа зроблена, можна і чаю гарячого випити та домовитись про наступні добрі справи для міста.волонтери в гідропарку (28) волонтери в гідропарку (29) волонтери в гідропарку (23)

Встановлені, зацементовані, дерн зверху відновлений. Волонтери вірять, що їх праця не буде марною і з кожним разом все більше здолбунівчан будуть робити все, що в їх силах, щоб місто ставало чистішим, гарнішим, приємнішим!волонтери в гідропарку (30)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети