Затверджений бюджет Здолбунівщини складе майже півмільярда гривень

Протягом ТРЬОХ пленарних засідань тривала “бюджетна сесія” Здолбунівської районної ради. І сьогодні вже можна говорити про те, що район отримав свій бюджет на 2019 рік!

На першому пленарному засіданні сесії Здолбунівської районної ради, яке відбулася 19 грудня, депутати затвердили бюджет Здолбунівщини на 2019 рік. Про його особливості та основні показники розповів начальник фінансового управління Здолбунівської райдержадміністрації Володимир Нечипорук.

Отож, за словами Володимира Нечипорука, загальний обсяг районного бюджету на 2019 рік визначений у сумі 470,424 млн грн, з яких цільові субвенції на соціальний захист населення (пільги, субсидії, допомоги) становлять 172,542 млн грн.

Сума освітньої субвенції складе 108,168 млн грн. У порівнянні з 2018 роком вона збільшилася на 11,510 млн (12%). Ці кошти повністю спрямовуються на виплату зарплатні педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів. Тож, відповідно до розрахунків, всі виплати педагогам, які проводилися у 2018 році, буде збережено і в наступному році.

Сума медичної субвенції у 2019 році становитиме 32,620 млн грн. Ці кошти спрямовуватимуть на фінансування Здолбунівських ЦРЛ та районної стоматполіклініки, оскільки видатки на надання первинної медичної допомоги населенню на 2019 рік проводитимуться у структурі видатків Національної служби здоров’я України. Порівняно з 2018 роком медична субвенція збільшилася на 9%, тож, з врахуванням зростання розміру мінімальної заробітної плати та інших показників,  забезпеченість галузі залишиться на рівні 2018 року.

Сума коштів районного бюджету, управління якими здійснюють органи виконавчої влади і районна рада, визначена у сумі 150,684 млн грн. Прикметно, що в порівнянні з минулим роком спостерігається суттєвий ріст цього показника – на 26,7 млн грн (21,5%). З цієї суми 13,556 млн грн буде спрямовано на оплату праці працівників бюджетних установ, які утримуються коштом районного бюджету. Усі виплати, які бюджетники отримували цьогоріч, буде збережено і в 2019-му.

У наступному році на 2,154 млн грн (79%) зросте фінансове забезпечення харчування у закладах освіти. Зокрема до 15 грн збільшиться вартість обіду учнів загальноосвітніх шкіл пільгових категорій, які харчуються безкоштовно (досі ця сума становила 7 грн). На 50 % зростуть видатки на харчування вихованців ДНЗ – дошкільнят харчуватимуть не на 20, а на 30 грн в день.

Збільшено у бюджеті-2019 й видатки на утримання установ. Тож практика проведення поточних ремонтів у загальноосвітніх закладах коштом районного бюджету збережеться і в наступному році. Видатки на такі роботи у 2019 році проводитимуть в тих же обсягах, що й цьогоріч, проте з застосуванням коефіцієнту росту 1,074. Додатково також враховано видатки в сумі 1345200 грн (з розрахунку 200 грн. на учня) для розподілу між загальноосвітніми закладами на придбання обладнання, предметів, оплату послуг, зокрема: на фінансування протипожежних заходів, заходів з охорони праці.

текст – Здолбунівська РДА

фото – районна радаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети