Затверджено нові тарифи на пасажирські перевезення

маршрутка_1Відсьогодні можна сміливо посилатися на нове розпорядження голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, яким затверджено нові тарифи на пасажирські перевезення. Тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, для суб’єктів господарювання усіх форм власності (Затверджено розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 19.03.2015 № 114, зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 25 березня 2015 року за № 2/1148).тарифи з 27 березня

1. Перевезення пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні – один пасажиро-кілометр 0,40 грн.

2. Перевезення автобусами багажу, дозволеного до провезення, на відстань: від 1 до 100 кілометрів – 1,00 грн., понад 100 кілометрів 1 місце багажу 1,50 грн.

Примітка. У тарифах не враховано податок на додану вартість, автостанційний збір за обов’язкові послуги, що надаються автостанціями пасажирам, та страховий платіж з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

Отже, підприємці-перевізники, які працюють без ПДВ на маршруті, наприклад Рівне-Здолбунів, мають право продавати вам квиточок за 7 грн 20 копійок і не більше, у сільських маршрутах (без заїзду на мікрорайон цементників) 6 грн.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети