Зацікавлених у співпраці з білорусами запрошують на зустріч до Рівного

Шановні представники недержавних неприбуткових організацій та органів місцевого самоврядування Рівненської області! З приємністю інформуємо про те, що Програмою підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства у м. Рівне планується проведення громадського обговорення Програми територіальної співпраці між Республікою Білорусь та Україною. До обговорення планується залучити представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних та комунальних закладів, неурядових організацій.

Рівненська область є цільовою областю Програми. Під час обговорення експерти проекту представлять учасникам пріоритети програми, напрямки та сфери фінансової підтримки, підходи до оцінки та відбору проектів та інші важливі питання програми. Очікується, що після презентації учасники зустрічі нададуть свої коментарі та рекомендації програмі територіальної співпраці, які будуть враховані в програмі.

У зв’язку з цим запрошую прийняти участь у роботі семінару 30 липня 2014 року з 10:00 до 12:00, який відбудеться за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти,1, Рівненська ОДА, каб. 201.

forum_14
У разі готовності взяти участь у засіданні прошу до 25 липня 2014 року повідомити контактній особі Проекту Василю  Кашевському на електронну адресу kashevsky@gmail.com прізвище, ім”я, посаду, контактний телефон представника Вашої організації/установи.

З повагою,
Олексій Секарев
Керівник проектуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети