Заступники директорів шкіл Здолбунівського району стали директорами

Принаймні на один день під час проведення Школи резерву керівних кадрів, яка відбулася 18 квітня 2013 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 на тему “Успішний компетентний керівник. Який він ?”

Відкрив засідання заступник завідувача Здолбунівського райметодкабінету Галик О.І., який підвів підсумки дворічної роботи Школи резерву керівних кадрів.
Увагу та зацікавленість присутніх отримав виступ директора Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Рудик Ж.М., яка презентувала власний досвід з питання “Роль адміністрації школи в організації ефективної взаємодії “. (нам дуже цікава ця тема доповіді, готові поділитись нею із громадськістю району і регіону – прим.ЗС) У практичній частині засідання слухачам Школи було запропоновано спрогнозувати свої перші сім кроків на посаді директора чи іншого керівника навчального закладу.

За інформацією zdosvita.at.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети