Заступник голови адміністрації написав заяву

m-orlov-u-vystavi_malПро  причини такого рішення Микола Орлов написав у своїму Блозі, цитуємо:

Державна служба – це має бути відповідально, дорого і престижно. Сюди має бути черга найкращих претендентів з чіткою мотивацією і чесними кар’єрними планами для них. По всій вертикалі державної влади в країні. А не з купою вакансій, вмовлянням  піти на цю вакансію і зарплатою на рівні «не здохни сьогодні», потерпи до завтра. Найкращі мають рухатися по вертикалі догори, а не обиратися на кастингах красунь і без жодного дня роботи у райвідділку ставати заступниками міністра у 24 роки з 10 річним стажем 🙂 На фоні безграмотних губернаторів які проходять конкурс за 6 хвилин, високооплачуваних експертів Світового Банку з числа родичів обласної влади та багатомільйонних оборудок тих, хто рекомендує яким фірмам і що будувати, відчуваю себе не в одному човні з однодумцями, а в дірявому державному кориті (образно і не про всіх і точно не про керівників-колег, яким дякую за можливість вкусити державного хліба і зрозуміти те що зрозумів). Чим довше гребеш тим більше душкУ можна набратися. Це не моє у такому вигляді як зараз. По роботі все.

Щодо закидів в порушенні законодавства то Микола Орлов пояснив, що при прийомі на роботу не вказав у автобіографії своє членство в громадській організації, що і стало причиною претензій зі сторони правоохоронців. Він щиро вважає, що закони не можуть суперечити Конституції України, яка всім громадянам країни дає можливість вільно обирати в т.ч і громадські об’єднання, а це і профспілки і лікарняні каси і благодійні фонди для реалізації своїх законних прав та інтересів як громадянина.

Але, оскільки держава вбачає в цьому порушення, то як зазначив у ФБ Микола Орлов: “поки в цій Системі звивини на головах 24 річних заступників Міністра ціняться більше ніж те що всередині голови, поки безграмотні стають за 6 хвилин губернаторами, мільярдні декларації нормою, а громадська діяльність, гарантована Конституцією прирівнюється до корупції, то для мене 28 червня ще довго не буде святом в цій країні.”

Всі інші трактування, які розповсюджуються в мережі Інтернет є домислами та політично вмотивованими “вкидами” з метою дискредитації команди Здолбунівської РДА.

Голова Здолбунівської РДА так прокоментував цю ситуацію:

Сьогодні свій День народження відзначає мій заступник Микола Орлов.
… Нещодавно я відзначав, що доля зводить мене із хорошими людьми, які віддаються роботі на всі 100%. Вітаючи Миколу Вікторовича, бажаючи йому здоров’я, сімейного благополуччя та всіх благ, хочу також зазначити, що за півтора роки нашої спільної роботи, нам вдалося реалізувати багато гарних задумів у галузях, які курує Микола Вікторович. По освіті у цьому році реалізували програми “Обдарований учень” та “розвитку інформаційного простору” (під’єднали до всесвітньої мережі майже усі ЗНЗ району), розробили програму розвитку пластового руху і запропонували виділити на неї перші, хай і незначні кошти. Саме за ініціативи п. Орлова розроблено туристичний маршрут “Мальовнича Здолбунівщина”, під його керівництвом та кураторством розроблялася програма підтримки місцевих авторів, реалізовувалися так звані декомунізаційні закони. Нам вдалося в рази (я в цьому переконаний!) активізувати роботу керівників клубних установ, наші бібліотекарі брали участь і перемагали у різноманітних конкурсах проектів. В районі започатковувалися та проводилися нові спортивні змагання. Без особистої участі Миколи Вікторовича нам навряд чи вдалося б придбати минулого року житло для родин наших учасників АТО, які загинули (недосконале законодавство заважало усе зробити просто і легко). Завдяки правильному підходу Орлова нам вдалося оздоровити за мінімальні кошти максимальну кількість дітей.

Наш район – один з лідерів в області за кількістю сімей, які звернулися за субсидіями. І нехай процес їх нарахування, що минулого, що цього року важко назвати ідеальним, ми впоралися тоді і впораємося зараз. А в тому, що наш ЦНАП сьогодні надає значну кількість послуг, які, у т.ч., можна замовити он-лайн, заслугу Миколи Вікторовича важко переоцінити.

Але він вирішив йти. Про причини такого рішення п.Орлов написав сам у своєму блозі. Мені сумно втрачати ТАКУ людину у своїй команді. Але, чесно кажучи, немає чим заперечити його аргументи, що спонукали до такого рішення. В будь-якому разі, сьогодні я щиро дякую Миколі Вікторовичу за той час, що ми працювали разом. І за той час, коли ми ще були без посад. Безумовно, багато в чому я у нього вчився. Переконаний, матиму можливість вчитися і надалі. Але, на жаль, ця зима в РДА розпочнеться без Орлова.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети