. Зарплата керівника комунального підприємства більша чим у мера | Здолбунів City

Зарплата керівника комунального підприємства більша чим у мера

До ЗС неодноразово надходили скарги від працівників КП Міське будинкоуправління про несвоєчасну заробітну плату. Та через страх втратити роботу від коментарів вони відмовляються поки що. Проте ми поцікавились яка саме ця зарплата. Перед вами оклад всіх працівників підприємства без преміювань. окладокладокладоклад

До слова міський голова Здолбунова, який підписує контракт і призначає керівника КП, отримує вдвічі меншу заробітну плату, а саме 4687,50 грн порівняно з керівницею вкрай бідного, за її словами, підприємства. Її оплата за контрактом навіть при 5 годинному робочому дні- 7308 грн без  премій.

сесія Здолбуніврада 051115 (5)

Вдалося порівняти в яких ще комунальних підприємствах така оплата праці. КП Міське будинкоуправління та:Габрук В. А.КП

Найнижча зарплатня на підприємстві у конюха. Він отримує на рівні…спеціаліста міської ради :) чи інших державних установ. Ми обов”язково перевіримо чи є він на підприємстві і як насправді отримують кошти всі інші працівники. Далі буде…
Для  звернень щодо оплати праці на даному  підприємстві прошу писати на електронну пошту ferar92@mail.ua

До відома: заборгованість держбюджету перед КП більше 170 тис.грн за призначені субсидії населенню, заборгованість населення за надані послуги КП більше 1,1 млн.грн.

Комунальні підприємства як і будь-які інші створюються для беззбиткового функціонування, створення робочих місць та задоволення потреб споживачів.

СКІЛЬКИ заробляє керівник КП Здолбунівське можна прочитати тут.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама